SQUABER Premium - w wariancie rocznym 50% taniej + książka w prezencie!
Wybierz pakiet PREMIUM odpowiedni dla Ciebie
Oferta
standardowa
Premium na miesiąc
67
opłata miesięczna
 • Pełny dostęp do aplikacji Squaber na 30 dni
 • Dostęp do nagrań spotkań analitycznych
 • Dostęp do pakietu powitalnego o wartości 200 zł
Cena ważna przez
countdown
00Hours00Minutes00Seconds
Ta oferta jest ważna jeszcze przez:
countdown
00Hours00Minutes00Seconds
Po tym czasie cena wzrośnie do 492 zł
Premium na rok
33
33zł/mc przy opłacie z góry na cały rok - 396 zł
 • Pełny dostęp do aplikacji Squaber na 360 dni
 • Dostęp do nagrań spotkań analitycznych
 • Dostęp do pakietu powitalnego o wartości 200 zł
 • Oszczędność 408 zł w skali roku (czyli prawie 50%!)
 • Dostęp do Szkoleń w strefie edukacyjnej
Tylko teraz decydując się na dostęp roczny otrzymasz od nas w prezencie 1 z 3 książek do wyboru (Wspomnienia Gracza Giełdowego, Inteligentny Inwestor, Jak to robi Warren Buffet)
SQUABER Premium
Wszystko czego potrzebuje każdy inwestor w jednym miejscu.

Poczuj realną różnicę
STANDARD
Wersja bezpłatna
 • Interaktywne wykresy bez możliwości powiększania
 • Informacje o spółkach
 • Historia dywidend
 • Historia rekomendacji
 • Monitor mediów
 • Spółki z Polski (rynek główny i NC) i USA (NYSE, NASDAQ)
 • Dostęp do bezpłatnych elementów strefy edukacyjnej
 • Dostęp do cotygodniowych webinarów analitycznych
 • Dostęp do badań strategii inwestycyjnych
 • Dostęp do informacji o najlepszych rynkowych rozwiązaniach inwestycyjnych
PREMIUM
Wersja płatna
 • Dostęp do wszystkiego co w wersji darmowej oraz
 • Pełny dostęp do aplikacji Squaber.com
 • Automatyczna analiza techniczna
 • Automatyczna analiza finansowa
 • Automatyzacja inwestycji
 • Nielimitowane alerty dla spółek z Polski (Rynek Główny + NC)
 • Nielimitowane alerty dla spółek z USA
 • Dostęp do sekcji "Ciekawe Spółki"
 • Możliwość tworzenia i zapamiętywania własnych analiz
 • Aplikacje mobilne na systemy iOS i Android
 • Kontakt ze specjalistami inwestującymi na rynkach finansowych
 • Gwarancja niezmienności ceny w przyszłości.
 • Gwarancja satysfakcji - masz 30 dni na podjęcie ostatecznej decyzji. W przypadku braku satysfakcji zwracamy 100% wpłaconej kwoty.
 • Dodatkowe bonusy o wartości 200 zł
UWAGA - Konkurs!
Przejdź do strefy premium korzystając z abonamentu rocznego, prześlij nam 5 spółek, które między 4 a 30 września osiągną najwyższą stopę zwrotu
i wygraj tablet iPad Air 2 o wartości 1999 zł. Tutaj Regulamin.

Do konkursu można przystąpić jeszcze tylko przez:
countdown
00Hours00Minutes00Seconds
Zobacz skuteczność naszych "Ciekawych Spółek"
Statystyki bazują na historycznych sygnałach i nie gwarantują takich wyników w przyszłości. Mimo to obecne wyniki na przestrzeni ostatnich miesięcy wykazują się stabilnością. Co tydzień 2 - 4 spółek z GPW trafia na listę ciekawych. Nasi Użytkownicy Premium otrzymują o nich informację w przeglądarce, na maila i poprzez aplikacje mobilne. Sygnały te zawierają wszystkie parametry zlecenia.
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Poczuj realną różnicę między wersją podstawową a wersją premium
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Uwaga! Decydując się na zakup dowolnego abonamentu obowiązuje Cię Gwarancja Satysfakcji. Jeżeli aplikacja nie spełni Twoich oczekiwań zwrócimy Ci pieniądze.
SQUABER w liczbach
3
Efektywne algorytmy inwestycyjne
>5 300
Ciągle analizowanych spółek z Polski i USA
>14 000
Zadowolonych Użytkowników

>98%
Zadowolonych Użytkowników PREMIUM
2
Aplikacje mobilne na urządzenia z systemem Android i iOS
>140 h
Materiałów edukacyjnych i z każdym tygodniem jest ich więcej
Tworząc SQUABERA przyświecał nam jeden cel - chcieliśmy zbudować dla Ciebie narzędzie dzięki któremu zyskasz przewagę na rynku giełdowym. Co to oznacza w praktyce? Nieograniczone możliwości inwestycyjne, skuteczniejsze określanie miejsc kupna i sprzedaży, pełna analiza wszystkich spółek, a wszystko to dostarczone w formie alertów na Twój komputer, mail czy aplikację mobilną.
Czym różni się SQUABER w wersji darmowej od wersji PREMIUM?
Podstawową różnicą między wersją bezpłatną a wersją PREMIUM jest fakt, że w wersji premium zyskujesz pełną automatyzację działania aplikacji. Oznacza to nielimitowane alerty dotyczące Twoich spółek wygenerowane przez nasze algorytmy, możliwość zapamiętywania własnych analiz, konfiguracji własnych alertów, pełny dostęp do automatycznej analizy finansowej oraz sekcji z ciekawymi spółkami, możliwość korzystania z aplikacji mobilnych i wiele innych funkcjonalności.

Dodatkowo, w momencie przejścia do wersji premium otrzymasz od nas opisane wyżej bonusy, a także dostęp do nagrań poniedziałkowych spotkań analitycznych.

Pełne porównanie znajduje się poniżej.
Czy mogę przetestować wersję PREMIUM?
Tak. Decydując się na przejście do wersji PREMIUM masz 30 dni na podjęcie ostatecznej decyzji. Jeżeli uznasz, że aplikacja nie spełnia Twoich wymagań oddamy Ci całość wpłaconej kwoty, niezależnie od wybranego przez Ciebie wariantu abonamentu. Po prostu dajemy Ci gwarancję satysfakcji albo zwrot pieniędzy.
Jakie sposoby płatności są obsługiwane?
Obsługujemy praktycznie wszystkie standardowe metody płatności. Możesz zapłacić kartą debetową lub kredytową bezpośrednio z poziomu naszej strony korzystając z pośrednictwa firmy PayLane. Możesz skorzystać ze swojego konta PayPal lub zapłacić przelewem bankowym korzystając z popularnego PayU. W żadnym z tych wypadków nie przechowujemy Twoich danych.

Jeżeli żadna z tych metod płatności Ci nie odpowiada napisz do nas wiadomość i razem znajdziemy rozwiązanie.
Potrzebuję więcej informacji o aplikacji - gdzie mogę je znaleźć?
Zachęcamy do odwiedzenia naszej sekcji częstych pytań i odpowiedzi. Znajduje się w niej kilkanaście nagrań wideo, które krok po kroku wyjaśniają jak działa Squaber oraz pokazują jak można wykorzystać jego możliwości w inwestowaniu. Przejdź do sekcji FAQ.
Ciągle Cię nie przekonaliśmy?
Zobacz przykłady transakcji z wykorzystaniem innej funkcjonalności w Squaberze - Stref Popytu i Podaży
KGHM - trzy transakcje, nadesłane przez Kazimierza
Trzy transakcje w oparciu o handel z wykorzystaniem stref popytu i podaży. Pierwsza transakcja kupna zawarta po otrzymaniu alertu ze Squabera dotycząca wybicia ponad strefę podażową. Liczba akcji 136, cena zakupu 108,15 zł. Akcje sprzedane po cenie 118,42 zł po alercie dotyczącym reakcji na strefę podażową. Łączny wynik na pozycji po prowizjach ok. 1388 zł.
Druga transakcja kupna zawarta po po analogicznym alercie kilka tygodni później. Liczba akcji 150, cena zakupu 118,50 zł. Zamknięcie w trakcie silnej spadkowej sesji, cena zamknięcia to 125,78 zł. Wynik po prowizjach ok. 1085 zł.
Trzecia transakcja stratna. Decyzja o kupnie podjęta na tej samej podstawie co poprzednie. Kupno 150 akcji po cenie 118,50 zł. Zamknięcie dwa dni później po cenie 114,72 zł. Łączna strata z prowizjami ok. 670 zł.
Całkowity zysk: 1 803 zł (+12%)
Energa - dwie transakcje, nadesłane przez Jakuba
Pierwsza transakcja kupna zawarta po otrzymaniu alertu ze Squabera dotycząca reakcji kursu na automatycznie wyznaczoną linię trendu. Liczba akcji 250, cena zakupu 20,98 zł. Akcje sprzedane po cenie 26,91 zł po alercie dotyczącym odbicia od górnego ograniczenia kanału cenowego. Łączny wynik na pozycji po prowizjach ok. 1460 zł.
Druga transakcja kupna zawarta po potwierdzeniu wspominanego wyżej alertu i wybiciu kursu do góry. Liczba akcji 250, cena zakupu 22,38 zł cena zamknięcia to 25,81 zł po silnych spadkach po odbiciu od kanału cenowego. Wynik po prowizjach ok. 845 zł.
Całkowity zysk: 2 305 zł (+43%)
PZU - dwie transakcje, zespół Squabera
Dwie transakcje mające miejsce w odstępie 4 dni, które zostały zawarte po reakcji kursu na strefę popytową. Łącznie zakupiono 11 akcji, 5 po cenie 482,80 zł i 6 po cenie 472,10 zł. Cała pozycja zamknięta za pomocą zlecenia stop loss ustawionego poniżej strefy popytu, po cenie 460,13 zł. Gdyby akcje nie zostały sprzedane w porę dzisiejsza strata byłaby około 2,5 raza większa. Całkowity wynik to minus 185 zł.
Zminimalizowana strata: 185 zł (-3,5%)
Goldman Sachs - dwie transakcje, nadesłane przez Piotra
Pierwsza transakcja kupna zawarta po otrzymaniu alertu ze Squabera dotycząca reakcji kursu na automatycznie wyznaczoną strefę popytu. Liczba akcji 140, cena zakupu 177,19$. Akcje sprzedane po cenie 188,00$ po realizacji zlecenia zabezpieczającego. Łączny wynik na pozycji po prowizjach i przewalutowaniu ok. 5362 zł.
Druga transakcja kupna zawarta po otrzymaniu alertu ze Squabera dotyczącego reakcji kursu na automatycznie wyznaczoną linię trendu. Liczba akcji 140, cena zakupu 186,53$ cena zamknięcia to poziom docelowy transakcji 205$. Wynik po prowizjach i przewalutowaniu ok. 9358 zł. 
Całkowity zysk: 14 720 zł (+16%)
Microsoft - dwie transakcje, zespół Squabera
Pierwsza transakcja kupna zawarta po otrzymaniu alertu ze Squabera dotycząca reakcji kursu na automatycznie wyznaczoną strefę popytu. Liczba akcji 20, cena zakupu 40,70$. Akcje sprzedane po cenie 48,54$ przed zleceniem TP, po reakcji na strefę podażową. Łączny wynik na pozycji po prowizjach i przewalutowaniu 567 zł.
Druga transakcja kupna zawarta z tego samego powodu jednak już po wyjściu kursu ze strefy popytowej (potwierdzony sygnał oraz sakalowanie pozycji). Liczba akcji 10, cena zakupu 42,13$, cena zamknięcia to poziom docelowy transakcji 45,24$ (pierwsza strefa oporu na wykresie i domknięcie widocznej luki) - po publikacji pozytywnych danych notowania otworzyły się z luką w górę. Wynik po prowizjach i przewalutowaniu 130 zł.
Całkowity zysk: 697 zł (+23%)
Więcej transakcji prezentujemy na regularnych webinariach analitycznych.
Poznaj 3 unikalne funkcje, które nie są dostępne nigdzie indziej!
Wszystkie oparte o autorskie algorytmy inwestycyjne.
Szukasz spółek w silnych trendach wzrostowych, do których warto się podłączyć?
Rozpoznanie trendu w jakim podążają notowania danej spółki to jedna z najważniejszych umiejętności inwestora. Jeśli chcesz wiedzieć dokładnie kiedy kupić i kiedy sprzedać - musisz ustalić w jakim trendzie znajduje się dany walor!
Squaber śledzi wykres 24/7 za Ciebie i automatycznie zaznacza linie trendu oraz kanały cenowe dla każdej z śledzonych spółek.
Możesz inwestować zgodnie z trendem nawet jeśli nie masz wprawy w analizie technicznej!  
Chcesz inwestować tylko w spółki o stabilnej sytuacji finansowej, ale nie masz czasu aby dokładnie przeanalizować setki walorów?
W kilka sekund zdecyduj czy spółka jest warta Twojej uwagi czy nie. Analiza finansowa nigdy nie była tak prosta!
Informacja na temat sytuacji finansowej w Squaberze ma bardzo intuicyjną interpretację. Określa ona wprost, czy spółka którą się interesujesz prowadzi stabilny biznes i będziesz mógł na niej zarobić realne pieniądze.
Pomyśl o ile więcej spółek możesz dzięki temu rozwiązaniu przeanalizować!
Nie wiesz kiedy jest najlepszy moment na zakup lub sprzedaż akcji danej spółki?
Zobacz jak znaleźć punkty zwrotne na wykresach spółek i być przygotowanym na zmianę trendu!
Nie musisz sam przeglądać notowań, Squaber wyśle Ci informacje kiedy kurs będzie w istotnej strefie - Tobie pozostaje już tylko czekanie na informację i decyzja o kupnie lub sprzedaży!
Jak cenny jest dla Ciebie Twój czas?
Zobacz również pozostałe główne elementy aplikacji
Przyjazne środowisko pracy. Koniec z natłokiem tabel, opisów i innych niezrozumiałych informacji. Korzystasz z tego co jest Ci najbardziej potrzebne.
Twojej uwagi nie muszą zaprzątać elementy, które nie są Ci potrzebne. Możesz skonfigurować swoje środowisko pracy i skupić się na najważniejszych dla Ciebie informacjach. Nie musisz korzystać z innych serwisów. Z nami sięgniesz po potrzebne informacje właśnie wtedy kiedy ich najbardziej potrzebujesz.
Analiza wykresów notowań staje się prostsza. Wszystkie najważniejsze poziomy cenowe stają się widoczne jak na dłoni.
Inwestowanie na giełdzie to przede wszystkim obserwacja notowań.
Tworząc całą aplikację podjęliśmy decyzję o implementacji własnej biblioteki do rysowania wykresów. Uznaliśmy, że Inwestorzy giełdowi w Polsce zasługują na nową jakość w tym zakresie. Płynnie, interaktywnie, z możliwością zapamiętania własnych analiz.
Zobacz w jaki sposób możesz wykorzystać to narzędzie w praktyce. Masz nieograniczone możliwości.
Przygotowaliśmy dla Ciebie nagranie na którym prezentujemy w jaki sposób można wykorzystać zaawansowane funkcje Squabera do własnego stylu inwestycyjnego.
Możemy skutecznie wesprzeć Twoje podejście inwestycyjne. Dzięki temu zwiększysz swoją przewagę na rynku i osiągniesz bardziej satysfakcjonujące stopy zwrotu.
Od teraz swoje analizy możesz trzymać w jednym miejscu. Kiedy zrealizuje się Twój scenariusz otrzymasz o tym informacje.
Wykresy notowań spółek giełdowych w Squaber.com pozwalają na rysowanie własnych linii trendu oraz innych kształtów, które są automatycznie zapamiętywane.
Autorska biblioteka do rysowania wykresów pozwala nam niemal dowolnie rozszerzyć jej możliwości. W związku z tym kolejne usprawnienia i narzędzia analizy możliwe do nanoszenia na wykres w Squaberze pojawią się już wkrótce.
Błyskawicznie znajdź spółki, które mogą przynieść satysfakcjonujące stopy zwrotu.
Alerty z Ciekawymi Spółkami to jedna z podstawowych funkcjonalność Squabera.
Alerty z Ciekawymi Spółkami pokazują interesujące spółki, których notowania znajdują się na poziomach na których warto zainteresować się kupnem akcji. Miejsca te są identyfikowane za pomocą autorskich algorytmów bazujących przede wszystkim na analizie technicznej połączonej z analizą statystyczną.
Czy w innym miejscu znajdziesz tak wiele za tak niewiele?
A to jeszcze nie koniec. Ciągle rozwijamy wersję PREMIUM.
Squaber

Squaber.com jest marką należącą do Investio sp. z o.o. Aplikacja istnieje na rynku od 2014 roku.


Naszym celem jest wsparcie inwestorów w skutecznym inwestowanie na giełdach świata.

Kontakt

Jeżeli masz do nas jakieś pytania lub sugestie napisz do nas wiadomość w odpowiedzi na dowolnego maila wysłanego do Ciebie z serwisu.


Możesz również skontaktować się telefonicznie lub mailowo korzystając z tej strony.

Copyright by Investio sp. z o.o. 2017