Squaber.com oraz Michał Palaczyk mają zaszczyt zaprosić Cię na specjalny cykl 3 warsztatów edukacyjnych pt.

3 strategie budowania portfeli na GPW

Aby właściwie zbudować strategię inwestycyjną kluczowe są twarde i mocne założenia oraz równie ważne długoterminowe spojrzenie na rynek. Żeby osiągać zyski nawet z najlepszej strategii, szalenie istotne są podstawowe założenia rynkowe i zbudowany przez nas scenariusz dla gospodarki i jej poszczególnych sektorów.

Każdy inwestor na swojej drodze do stabilnego lokowania pieniędzy chciałby się poszczycić wielkimi sukcesami oraz niezwykłymi historiami na temat swoich transakcji, które kończyły się gigantycznymi stopami zwrotu.

Czasami potrzeba podbudowania własnego ego i chwilowego przypływu adrenaliny przyćmiewa nam ogólny cel każdej inwestycji, czyli stabilny zysk.

Wraz z upływem czasu i większymi lub mniejszymi sukcesami finansowymi, ze słownika inwestora praktycznie znika pojęcie „ryzyka”, a jego kontrola jest tylko iluzją. Ostatni aspekt prowadzi do niechybnej zguby, której wynikiem są duże straty. Wszystkie problemy inwestora związane są z brakiem strategii lub nawet kilku strategii inwestycyjnych.

Brak planu prowadzi do paniki.

Panika prowadzi do nieprzemyślanych decyzji.

Wystarczy spojrzeć na zachowanie inwestorów na początku lutego.

Mało który wiedział co robić. Oznacza to, że tylko nieliczni mają plan i strategię.

Upewnij się, że należysz do tego grona.

Weź udział w warsztatach inwestycyjnych pt.

3 strategie budowania portfeli na GPW

Warsztaty te to cykl 3 spotkań online prowadzonych przez eksperta z naszego zespołu.

Na jakie pytania poznasz odpowiedź podczas tych spotkań?

Spotkanie #1 w dniu 28 lutego (dostępne nagranie) pt.

Mapa polskiej giełdy

 • Na co przede wszystkim zwracać uwagę przy poszukiwaniu spółek do inwestycji?
 • Jak analizować sektory gospodarki?
 • Które branże i które spółki mogą prezentować się najlepiej w najbliższych kwartałach.
 • Jaki jest jeden z najważniejszych czynników wpływających na spółki przemysłowe?
 • Czy warto inwestować w boomy?
 • Zobaczysz też analizę kilku sektorów giełdy na żywo.

Spotkanie #2 w dniu 7 marca pt.

Podążanie według mapy polskiej giełdy 

 • Jak właściwie wykreować cel inwestycyjny?
 • Jak stworzyć kilka nieskorelowanych ze sobą strategii inwestycyjnych?
 • Dlaczego istotne jest skrupulatne dobranie spółek do portfela?
 • Dlaczego czasem warto zainteresować się drogimi walorami?

Spotkanie #3 w dniu 14 marca pt.

3 gotowe strategie inwestycyjne na GPW

 • Warsztaty te będą poświęcone w całości budowie portfeli inwestycyjnych.
 • Po ich zakończeniu zostaną zaprezentowane 3 portfele zaprojektowane w myśl 3 strategii.
 • Strategia nr 1 – Podróżowanie z gigantami
 • Strategia nr 2 – Poszukiwanie ukrytej wartości
 • Strategia nr 3 – Inwestowanie w rytmie gospodarki
 • Bonus: podczas spotkania zobaczysz niedawno skonstruowany i zaalokowany realny portfel stworzony w oparciu o jedną ze strategii pokazanych na warsztatach!

Dla uczestników spotkań książka w prezencie!

Kiedy odbędą się spotkania i co dokładnie wchodzi w skład pakietu

 

W ramach tego pakietu odbędą się trzy spotkania online. Pakiet obejmuje też dostęp do nagrań, na wypadek braku możliwości uczestnictwa lub chęci powtórzenia materiału. Materiały te zostaną udostępnione na naszej platformie edukacyjnej.

Pierwsze z nich odbyło się 28 lutego o godzinie 20.00. Podczas pierwszych warsztatów na żywo wskazywaliśmy, które sektory polskiej gospodarki są najbardziej perspektywiczne. W jaki sposób należy patrzeć na wiele przedsiębiorstw z polskiej giełdy, a które elementy należy wdrożyć do później budowanej strategii inwestycyjnej. Dostępne jest nagranie z tego spotkania od razu po zakupie!

Drugie spotkanie odbędzie się 7 marca również o godzinie 20.00. Będzie one bezpośrednią kontynuacją mapy polskiej giełdy zbudowanej na pierwszym spotkaniu. Po zbudowaniu scenariuszy i określeniu spółek, które są najciekawsze pozostaje nam wdrożyć w życie wcześniejsze wyniki analizy. Jednak chaotyczne układanie walorów w portfelu spisane jest na straty. Polska giełda w ostatnich latach była rynkiem kilku prędkości, posiadanie jednego portfela na ten okres mogło owocować niesatysfakcjonującymi kilku procentowymi stopami zwrotu. W związku z tym to spotkanie będzie w całości poświęcone budowie portfeli opartych o analizę sektorową.

Trzecie spotkanie będzie miało miejsce 14 marca 2018 roku o godzinie 20.00. Podczas niego wykorzystując narzędzia zaprezentowane w czasie pierwszych dwóch spotkań wyodrębnimy spółki, które zostaną ułożone w 3 portfele inwestycyjne prowadzone według 3 różnych strategii sektorowych. Strategie te to:

 • Strategia nr 1 – Podróżowanie z gigantami
 • Strategia nr 2 – Poszukiwanie ukrytej wartości
 • Strategia nr 3 – Inwestowanie w rytmie gospodarki

Dodatkowo w ramach bonusu podczas spotkania zobaczysz niedawno skonstruowany i zaalokowany realny portfel stworzony w oparciu o jedną ze strategii pokazanych na warsztatach!

Jak uzyskać dostęp?

Są 2 opcje dołączenia do naszych warsztatów.

Jeżeli jesteś Użytkownikiem Premium aplikacji squaber.com możesz to zrobić po wyjątkowo niskiej cenie i do tego otrzymać książkę w prezencie.

Jeżeli natomiast interesuje Cię tylko szkolenie, to możesz skorzystać z oferty standardowej.

Szczegóły znajdują się poniżej.

Wybierz pakiet odpowiedni dla Ciebie

Spotkania się już rozpoczęły ale dalej możesz dołączyć. Udostępniamy nagrania!

Do kolejnego spotkania pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Nie jesteś pewien która opcja jest dla Ciebie? Kliknij w dowolny przycisk „Przejdź do zamówienia” a system automatycznie przydzieli Ci odpowiednią cenę. W przypadku pytań skontaktuj się z nami koniecznie. W sprawie wysyłki książek skontaktujemy się z Tobą po zakupie. O fakturę VAT możesz poprosić na etapie płatności w PayU.

Masz pytania? Zadzwoń pod +48 604 569 267 lub skontaktuj się na czacie w prawym dolnym rogu ekranu lub zostaw do siebie numer telefonu w lewym dolnym rogu, a my oddzwonimy.

Dla naszych klientów mamy prezent

Książka „Droga inwestora” to książka o każdym, kto zetknął się z rynkiem finansowym. Chcielibyśmy być różni i oryginalni, a jednak, gdy zaczynamy działać na rynkach finansowych, popełniamy te same błędy, co wszyscy. Gdy zarabiamy pieniądze nie zwracamy uwagi na zagrożenia i uważamy, że dzięki naszym umiejętnościom odnosimy sukcesy. Gdy zaczynamy tracić szukamy winy wszędzie tylko nie w nas samych.

Schemat działania gracza, inwestora, czy spekulanta jest w gruncie rzeczy taki sam. Chcielibyśmy być postrzegani jako osoby racjonalne, a jednak nasze działania poddane są ogromnym emocjom i irracjonalności.

Książka ma formę rozmowy między dwoma osobami. Aktywnym spekulantem oraz psychologiem, zajmującym się analizą decyzji podejmowanych przez inwestorów giełdowych. Jej celem jest pokazanie, w jaki sposób działają schematy w podejmowaniu decyzji przez uczestników rynku, w jaki sposób się przed nimi bronić i zyskać nową perspektywę. Perspektywę inwestora świadomego swych ułomności, irracjonalności i nielogicznych decyzji.

Pamiętaj o tym, że na każdy nasz produkt dajemy gwarancję satysfakcji.

Nie inaczej jest w tym wypadku. Jeżeli po szkoleniach uznasz, że nie jesteś zadowolony to wystarczy, że dasz nam o tym znać i zwrócimy Ci pieniądze.

Squaber

Squaber.com jest marką należącą do Investio sp. z o.o. Aplikacja istnieje na rynku od 2014 roku.

Naszym celem jest wsparcie inwestorów w skutecznym inwestowanie na giełdach świata.

Kontakt

Jeżeli masz do nas jakieś pytania lub sugestie napisz do nas wiadomość w odpowiedzi na dowolnego maila wysłanego do Ciebie z serwisu.

Możesz również skontaktować się telefonicznie lub mailowo korzystając z tej strony.