Squaber.com oraz Michał Palaczyk mają zaszczyt zaprosić Cię na specjalny cykl 3 warsztatów edukacyjnych pt.

5 kluczowych zasad dla zysków na GPW

Nastroje na rynku są złe, a sytuacja wcale taka nie jest!
W obliczu obecnych zawirowań wielu inwestorów straciło zimną krew i dopuściło się nieracjonalnych roszad w swoim portfelu, często wyprzedając spółki w dołkach zamiast skorzystać z atrakcyjnych wycen i inwestować w prawdziwe okazje!
Jak zatem radzić sobie z wyzwaniami, które postawiła przed nami rzeczywistość? Najlepszą odpowiedzią na to pytanie są żelazne zasady, których należy się trzymać.

Ostatnie 3 miesiące na GPW spowodowały wyraźne ochłodzenie pozytywnych nastrojów wśród inwestorów indywidualnych.

WIG20 od szczytu na początku roku spadł o kilkanaście procent.

Oczywiste jest, zatem że niektóre spółki straciły 25% a czasem nawet 40% swojej wyceny. Na rynku zapanował przedziwny strach, a wiele firm publikujących słabsze od oczekiwań wyniki, potrafiło stracić nawet 60% swojej wyceny w ciągu kilku sesji!

Przykłady „dziwnych” spadków

Prime Car – kilka milionów warte kilkadziesiąt milionów?

PCM opublikowało gorsze, choć przewidywane wyniki finansowe. Spadają marże, wraz za tym możliwa będzie mniejsza dywidenda. Spółka jednak rozwija się i korzysta z pozycji lidera rozbudowując flotę, czy kwartalny spadek zysku o kilka milionów to aż jedna czwarta wartości spółki?

Monnari – kilka niedziel o wartości 50 mln zł?

Monnari w 7 sesji straciło 21% swojej wartości tylko dlatego, że podało gorsze wyniki sprzedażowe na za ostatni miesiąc, w związku z wolnymi niedzielami. Zgodnie z oczekiwaniami w sześć dni tygodnia nie da się sprzedać tyle towaru co w 7. Mimo dobrej perspektywy pod względem marży, kilkuprocentowy spadek sprzedaży zmniejsza wycenę o jedną piątą, czy 2 niedziele w miesiącu są aż tyle warte?

iFirma – obrażeni akcjonariusze warci 5 mln zł ?

iFirma, tu powodów do spadku w zasadzie nie ma. Momentem, który spowodował nagły ruch w dół wartości okazało się walne zgromadzenie, podczas którego grupa akcjonariuszy, jak się później okazało mniejszościowych, chciała wypłacić wolną gotówkę z kasy w postaci dodatkowej dywidendy. Główny akcjonariusz przegłosował jednak grupę krótkowzrocznych inwestorów, którzy najprawdopodobniej szybko opuścili akcjonariat. Spadek wyceny o 30%?

Pojawiają się pytania jak rozgrywać taki rynek?

Kupować czy sprzedawać?

Jeśli kupować to w jaki sposób to robić? Jeśli sprzedawać to w jakim momencie?

Czy wszystkie sesje są „istotne” dla prawdziwego obrazu obecnego sentymentu panującego na spółce?

Prawda jest taka, że 90% decyzji inwestycyjnych należy podjąć przed właściwym złożeniem zleceń na rynku.

Upewnij się, że znasz podstawowe zasady, które obwiązują WSZYSTKICH inwestorów zanim zaczniesz tworzyć własne, które sprawią, że będziesz wyjątkowy.

Weź udział w warsztatach inwestycyjnych pt.

5 kluczowych zasad dla zysków na GPW

Warsztaty te to cykl 3 spotkań online prowadzonych przez eksperta z naszego zespołu. Są one dodatkowo płatne, ale jeżeli uznasz, że nie spełniły Twoich oczekiwań zwrócimy Ci wszystkie koszty.

Na jakie pytania poznasz odpowiedź podczas tych spotkań?

Spotkanie #1 w dniu 23 maja pt.

5 zasad dla kapryśnego rynku

  • Jak „zautomatyzować” swój proces decyzyjny?
  • Kiedy jedna sesja jest istotna dla notowań, a kiedy nie?
  • Jakie jest pięć kluczowych zasad, które przybliżą Cię do zysków?
  • Dlaczego rynek jest ostatnio tak bardzo kapryśny?
  • Jak możesz skutecznie reagować na zmieniającą się sytuację?

Spotkanie #2 w dniu 30 maja pt.

7 przykazań inwestora na GPW 

  • Poznasz najbardziej kosztowne czynniki psychologiczne, które powodują straty.
  • Nauczysz się zamieniać oczekiwania na strategie.
  • Poznasz siedem przykazań inwestora na GPW.
  • Dowiesz się czego powinieneś unikać szczególnie w tym trudnym okresie.
  • Poznasz sposób, który pozwolił nam uniknąć straty na akcjach w ciągu ostatnich trzech miesięcy.

Spotkanie #3 w dniu 6 czerwca pt.

Odtrącone perły GPW

Ostatnie 14 miesięcy to okres mocnej a niekiedy brutalnej przeceny bardzo atrakcyjnych spółek z GPW. Wszystkie wyprzedawane spółki reprezentują jeden giełdowy szyld. Są dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwami, które w ostatnich latach mocno wyszły na rynki eksportowe, szczególnie Europy Środkowej i Zachodniej. Liderzy wzrostu w 2014, 2015 i 2016 roku nagle zostali zapomniani, jednak sytuacja makroekonomiczna dynamicznie odwróciła się na przełomie marca i kwietnia. Radykalne umocnienie dolara i uspokojenie na rynku surowców przemysłowych powoduje, iż możemy wyróżnić grono spółek, które zostało mocno przecenione i właśnie rozpoczyna zwycięski marsz ku wyższym zyskom i wzrostom na GPW.

Podczas bonusowego spotkania poznasz 10 czempionów polskiej gospodarki u progu wzrostowej ścieżki.

Dla uczestników spotkań książka w prezencie!

Kiedy odbędą się spotkania, co dokładnie wchodzi w skład pakietu i dlaczego właśnie ta książka jest w prezencie?

W ramach tego pakietu odbędą się trzy spotkania online. Pakiet obejmuje też dostęp do nagrań, na wypadek braku możliwości uczestnictwa lub chęci powtórzenia materiału. Materiały te zostaną udostępnione na naszej platformie edukacyjnej w kilkanaście godzin po każdym spotkaniu i zostaną tam na zawsze. Dodatkowo zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w spotkaniach i zadawania pytań.

Pierwsze z nich odbędzie się 23 maja o godzinie 20.00. Podczas pierwszych warsztatów na żywo będziemy omawiać fundamentalne zasady inwestowania na giełdzie w „kapryśnych” okresach jakie obecnie panują. Na ich bazie możesz budowa swoje własne, unikalne podejście. Tak nowi, jak i doświadczeni inwestorzy powinni posiadać zbiór żelaznych zasad, które pozwolą uniknąć błędów. Bo błędy mogą przydarzyć się każdemu i wynikają często z rutyny, nieuwagi bądź niewiedzy.

Drugie spotkanie odbędzie się 30 maja również o godzinie 20.00. Będzie one bezpośrednią kontynuacją pierwszego spotkania, do którego wprowadzimy elementy psychologii inwestowania. Można odnieść wrażenie, że psychologia w inwestycjach jest przez inwestorów indywidualnych albo bardzo przeceniania albo bardzo niedoceniania. Trzeba do tego, jak do wszystkiego na rynku, podejść z możliwie jak największym dystansem. Nasze przyzwyczajenia z życia codziennego skłaniają nas do wielu uogólnień i stosowania ich we wszystkich dziedzinach życia. Rynek giełdowy to jednak bardzo specyficzne miejsce, na którym bez końca możemy popełniać błędy, jeżeli nie ustrzeżemy się przed tak zwanymi heurystykami.

Trzecie, bonusowe spotkanie będzie miało miejsce 6 czerwca o godzinie 20.00. Podczas niego weźmiemy na warsztat dobre spółki, które kolokwialnie mówiąc, oberwały w ostatnim czasie, ale zmieniające się uwarunkowania makroekonomiczne, w tym przede wszystkim umacniający się dolar oraz względna stabilizacja na rynku (części) surowców przemysłowych powoduje, że mogą one wrócić do łask i w ściśle kontrolowany sposób można je dodać do portfela.

Wreszcie książka „Jak straciłem na giełdzie milion dolarów i czego mnie to nauczyło?” będąca idealnym uzupełnieniem do całych warsztatów. Pozycja ta pokazuje w idealny sposób drogę jaką należy podążać, aby nie wpaść w pułapkę przeceniania lub niedoceniania psychologii w inwestowaniu, o czym będzie mowa na 2 spotkaniu. Jest ona napisana w pewnym sensie w niekonwencjonalny sposób i skupia się przede wszystkim na aspektach związanych z nie traceniem pieniędzy. Dróg do zarabiania na giełdzie jest wiele i każdy może to robić na swój indywidualny sposób (właśnie dlatego wszyscy jesteśmy inwestorami indywidualnymi), ale sposobów na ograniczanie strat jest stosunkowo niewiele i w wielu przypadkach są one do siebie bardzo podobne.

Jak uzyskać dostęp?

Są 2 opcje dołączenia do naszych warsztatów.

Jeżeli jesteś Użytkownikiem Premium aplikacji squaber.com możesz to zrobić po wyjątkowo niskiej cenie i do tego otrzymać książkę w prezencie.

Jeżeli natomiast interesuje Cię tylko szkolenie, to możesz skorzystać z oferty standardowej.

Szczegóły znajdują się poniżej.

Wybierz pakiet odpowiedni dla Ciebie

Po zakupie przekażemy Ci dane do logowania na spotkania oraz ustalimy szczegóły wysyłki książki. Pamiętaj, że udostępniamy nagrania spotkań!

Do startu pierwszego spotkania zostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Nie jesteś pewien która opcja jest dla Ciebie? Kliknij w dowolny przycisk „Przejdź do zamówienia” a system automatycznie przydzieli Ci odpowiednią cenę. W przypadku pytań skontaktuj się z nami koniecznie. W sprawie wysyłki książek skontaktujemy się z Tobą po zakupie. O fakturę VAT możesz poprosić na etapie płatności w PayU.

Masz pytania? Zadzwoń pod +48 604 569 267 lub skontaktuj się na czacie w prawym dolnym rogu ekranu.

Dla naszych klientów mamy prezent

Pamiętaj o tym, że na każdy nasz produkt dajemy gwarancję satysfakcji.

Nie inaczej jest w tym wypadku. Jeżeli po szkoleniach uznasz, że nie jesteś zadowolony to wystarczy, że dasz nam o tym znać i zwrócimy Ci pieniądze.

Squaber

Squaber.com jest marką należącą do Investio sp. z o.o. Aplikacja istnieje na rynku od 2014 roku.

Naszym celem jest wsparcie inwestorów w skutecznym inwestowanie na giełdach świata.

Kontakt

Jeżeli masz do nas jakieś pytania lub sugestie napisz do nas wiadomość w odpowiedzi na dowolnego maila wysłanego do Ciebie z serwisu.

Możesz również skontaktować się telefonicznie lub mailowo korzystając z tej strony.