Jesteś klientem Biura Maklerskiego Alior Banku?

Czeka na Ciebie coś fantastycznego!

W kwietniu 2021 roku, Squaber.com oraz Biuro Maklerskie Alior Banku rozpoczęło wzajemną współpracę dającą naszym klientom wiele korzyści.

 

Dzięki temu, że jesteś klientem BM Alior Bank zyskujesz dodatkowe 60 dni gratis oraz wybrany materiał edukacyjny z sekcji Pakiet Edukacyjny przy zakupie dostępu na 360 dni!

 

Szczegóły oferty Aliora dla użytkowników Squabera Premium możesz poznać tutaj.

Jak uzyskać zniżkę? 

Jeżeli jesteś zarejestrowany w Squaber.com podaj w formularzu adres e-mail, który podałeś podczas rejestracji.

Jeżeli jeszcze nie rejestrowałeś się w naszym serwisie, dokonaj tego zanim wypełnisz ten formularz. Oferta specjalna dostępna jest tylko dla klientów Biura Maklerskiego Alior Banku. Potwierdź, że jesteś klientem zaznaczając odpowiednie pole.

Po wysłaniu do nas formularza oczekuj odpowiedzi zwrotnej. W dni robocze otrzymasz ją najpóźniej w ciągu 24h. W tej wiadomości znajdziesz link do oferty, która pozwoli Ci na skorzystanie z promocji oraz prośbę o wybór materiału edukacyjnego, który udostępnimy Ci w ramach Promocji (szczegóły niżej).

Pamiętaj! Ta promocja dotyczy tylko klientów BM Alior Banku, jeżeli jeszcze nie posiadasz rachunku w tym biurze maklerskim, wejdź na https://www.aliorbank.pl/biuro-maklerskie.html i załóż najpierw rachunek maklerski.
Twój email jest z nami bezpieczny, także nie znosimy spamu. W ustawieniach konta w Squaber.com możesz decydować jakie wiadomości chcesz od nas otrzymywać. Ponadto ten formularz służy tylko obsłudze promocji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Investio sp. z o o. z siedzibą przy ul. Wielickiej 16 w Gliwicach (kod pocztowy: 44-103), zwana również „Investio”. Regulamin i politykę prywatności znajdziesz na stronie https://squaber.com/pl/regulations

Szczegóły promocyjnego pakietu

 • dostęp do aplikacji w wersji PREMIUM na 360 dni w cenie 487 zł, czyli o 53% taniej niż w płatnościach miesięcznych
 • dodatkowe 60 dni gratis jednorazowo (przyznamy je ręcznie po zakupie)
 • bonus w postaci 1 wybranego materiału edukacyjnego dostępnego
  w zakładce Pakiet Edukacyjny (https://edukacja.squaber.com/warsztaty)
  • w przypadku problemu z wyborem materiału skontaktuj się z nami
   za pomocą komunikatora w prawym dolnym rogu aplikacji
 • około 54 spotkań analitycznych online (każdy poniedziałek godz. 20:00)
  oraz dostęp do ich nagrań
 • regularne podsumowania sesji w formie wideo
 • pełny dostęp do wszystkich funkcjonalności Squabera (Sygnały, Techniczne scenariusze inwestycyjne, automatycznie wyznaczane Strefy popytu i podaży, Komentarze zespołu, alerty cenowe i wiele innych)
 • dostęp do wielu materiałów edukacyjnych i nagrań z webinarów premium
 • gwarancja satysfkacji – masz 30 dni na zwrot, jeżeli nie spełnimy Twoich oczekiwań.