Zbuduj swój portfel dywidendowy dzięki naszej strategii i analizie. 

 

DYWIDENDOWE ŁOWY

Nasze propozycje z 2017 roku dały średnioroczną stopę dywidendy na poziomie 5,34% Stopa zwrotu portfeli jest o 15.96 pkt. % wyższa od rynku! W sposób zupełnie pasywny.

%

Średnioroczna stopa dywidend portfeli

PKT % przewagi na WIGiem

Najprostszym sposobem budowy portfela opartego o pasywny dochód są inwestycje w giełdowe dywidendy. Metoda ta znana jest od ponad 100 lat jednak znajomość jej właściwego wykorzystania oraz umiejętność budowania stabilnego portfela bardzo jest rzadka i niedostępna.

W dobie niskich stóp procentowych, lokaty stają się bezwartościowe!

Alternatywą jest inwestowanie w spółki dywidendowe. Aby jednak skorzystać z tej skutecznej strategii inwestycyjnej, należy jednak poznać wszystkie aspekty procedury wypłacania dywidendy. Konieczne jest również nabycie umiejętności oceny zyskowności budowlanego portfela dywidendowego. Właśnie dlatego przygotowaliśmy te warsztaty.

W skład pakietu wchodzą #3 elementy

#1
Nagranie z warsztatów na żywo

Dywidendowe Łowy – nagranie z warsztatów

    • Jak powinno wyglądać zarządzanie stworzonym portfelem dywidendowy na przykładzie gotowego portfela z 2017 roku?
    • Czy wszystkie spółki ze zwycięskiego portfela nadal są atrakcyjne?
    • Na jakie sektory warto spojrzeć analizując rynek w poszukiwaniu atrakcyjnych dywidend?
    • Pokażemy Ci analizę 7 atrakcyjnych spółek dywidendowych!
    • Pokażemy Ci interesujące tendencje zachodzące w gospodarce, które są istotne dla przyszłości dywidend na GPW.

Spotkanie prowadzi Michał Palaczyk, inwestor z ponad 10 letnim doświadczeniem!

#2
Materiał WIDEO

Spółki Dywidendowe – wszystko co musisz wiedzieć o dywidendach!

W czasie spotkania poznasz wszystkie niezbędne aspekty związane z wypłatom dywidendy przez spółki. Bez tej wiedzy nie można zbudować dobrego, pasywnego portfela dywidendowego.

#3
Materiał WIDEO

Spółki dywidendowe – które wybrać?

Każdego roku ponad 300 spółek z polskiej giełdy wypłaca dywidendę. Przekłada się to na dziesiątki miliardów złotych transferowych bezpośrednio do kieszeni inwestorów. Na drugiej lekcji dowiesz się w jaki sposób wybrać te spółki, które są dla Ciebie najlepsze.

Masz pytanie?

Zadzwoń: +48 695 746 408 lub napisz: opiekun@squaber.com

Co obejmuje dostęp?

W ramach Pakietu Inwestowanie w spółki dywidendowe otrzymujesz dostęp do spotkania na żywo z możliwością zadawania pytań, nagrań 2 wymienionych wyżej lekcji bezpośrednio na naszej platformie edukacyjnej.

Po rejestracji i zakupie materiały będą dostępne dla Ciebie bezterminowo we wskazanym przez nas miejscu. Otrzymasz również link do pokoju webinarowego wraz z danymi do logowania.

Dodatkowo z platformą edukacyjną zintegrowane jest konto w aplikacji dla inwestorów squaber.com. Możesz z niego korzystać, ale nie musisz tego robić (to nic nie kosztuje).

Pamiętaj o tym, że na każdy nasz produkt dajemy gwarancję satysfakcji 30 dni.

Nie inaczej jest w tym wypadku. Jeżeli po szkoleniach uznasz, że nie jesteś zadowolony to wystarczy, że dasz nam o tym znać do 30 dni od zakupu i zwrócimy Ci pieniądze.

Kim jest prowadzący?

Michał Palaczyk

Michał Palaczyk

Główny Analityk

Michał Palaczyk jest profesjonalnym inwestorem giełdowym, specjalizującym się w handlu na kontraktach terminowych, na akcjach oraz na towarach i surowcach. Jest aktywny na rynku od 2007 roku. W Squaber.com odpowiada za analizę spółek oraz poszukiwanie okazji inwestycyjnych na akcjach, natomiast w Investio.pl dzieli się swoją wiedzą w zakresie inwestycji na rynku towarowym.

Squaber

Squaber.com jest marką należącą do Investio sp. z o.o. Aplikacja istnieje na rynku od 2014 roku.

Naszym celem jest wsparcie inwestorów w skutecznym inwestowanie na giełdach świata.

Kontakt

Jeżeli masz do nas jakieś pytania lub sugestie napisz do nas wiadomość w odpowiedzi na dowolnego maila wysłanego do Ciebie z serwisu.

Możesz również skontaktować się telefonicznie lub mailowo korzystając z tej strony.