Inwestor z ponad 13 letnim stażem na rynku kontraktów terminowych zaprasza na unikalne warsztaty:

Kontrakty Terminowe na GPW w praktyce

3 przełomowe narzędzia dla inwestora!


DOWIESZ SIĘ M.IN.
Jak łączyć kontrakty z handlem pod fundamenty spółek?
Jak poprawnie odczytywać sentyment rynkowy podczas posiadania pozycji?

 

Poznaj OD RAZU rynek kontraktów terminowych, które są w zasięgu Twojej ręki, dostępne w Polsce, na twoim rachunku maklerskim. Pomożemy Ci poznać zalety, z których korzystają profesjonalni inwestorzy, a dzięki którym nie będziesz musiał miesiącami czekać na wyniki swoich inwestycji.

 

To jedyne tak kompleksowe szkolenie w formie WIDEO na temat
kontraktów terminowych w Polsce! 

 

60% w 30 dni? To możliwe!

Aby pokazać możliwości kontraktów terminowych nawet na małym rachunku, Michał handlował przez miesiąc kwotą 5000 PLN wyłącznie na kontraktach terminowych. Pomimo dość nudnego rynku, pojawiło się kilka okazji inwestycyjnych, które wykorzystał. Na kontraktach terminowych możesz zacząć nawet od tak niewielkich kwot, a później tylko multiplikować pozycje i portfel. Syntetyczne portfele to też dobra okazja do trenowania swojej strategii i umiejętności inwestowania. Na pierwszym wykresie przedstawiona jest miesięczna zmiana portfela w sierpniu 2021. Z początkowej kwoty 5000 PLN wartość rachunku wzrosła do 8 tysięcy PLN w 30 dni. To 60%.

Drugi wykres przedstawia dzienną zmianę portfela na zakończenie sesji, jak widać pojawiały się też sesję ze stratami. Jednak dzięki strategii i odpowiedniemu doborowi instrumentów, wynik w dłuższym terminie jest dodatni.

O tym, jak można właśnie w taki sposób trenować handel na kontraktach terminowych, Michał powie podczas szkolenia.

%

Uczestników poprzednich edycji było zachwyconych warsztatami

%

O tyle obniżysz prowizję dzięki warsztatom na KGHM

%

Tyle zysku przyniosła strategia Multiportfelowa w 100 dni

Aż 4 ponad 60 minutowe materiały wideo

CZĘŚĆ 1
Podstawy kontraktów terminowych i zasady działania dźwigni

To niezbędny fundament dla osób, ktore nigdy nie handlowały na kontraktach terminowych. Dowiesz się z niego jak funkcjonują kontrakty fuutres na GPW, jak możesz je wykorzystać, dlaczego nadają się idealnie do zabezpieczania pozycji. Poznasz zasady działania dźwigni finansowej, która pozwala na lepsze gospodarowanie swoimi środkami finansowymi, ale tylko wtedy, kiedy dobrze pozna się zasady jej działania.

CZĘŚĆ 2
Zapiski z wideo dziennika Michała

 

„Pozycja, którą umawiam na nagraniu, to bardzo ciekawy przypadek. Ponieważ wbrew pozorom i dużemu zyskowi, pojawiły się w niej poważne błędy, z których należy wyciągnąć wiele wniosków. Pozycja ta pokazuje również, że nawet popełniając kilka błędów można osiągać konkretne korzyści. Interesująca jest zmiana myślenia o pozycji, która nastąpiła w trakcie prowadzenia i ostatecznie umożliwiła osiągnięcie ponadprzeciętnego zysku. Coś co bardzo pomaga w handlowaniu na kontraktach terminowych, to holistyczne podejście do rynku, można się tego nauczyć choćby analizując ten materiał wideo. „

Podczas pozostałych nagrań Michał przeprowadził omówienie tej pozycji pod kątem popełnionych błędów!

CZĘŚĆ 3

Strategia podwójnej alfy i marginalizacji ryzyka portfela

Czego się dowiesz?

 1. Jak obniżyć prowizję na JSW o 84%, a na KGHM o 97%!
 2. Jak można było zarobić na skupie akcji Mercator dzięki kontraktom terminowym?
 3. Jak unikać dużych załamań wyceny portfela?
 4. Dlaczego warto trzymać dłużej pozycje – jak skutecznie zrobić?
 5. Czy należy obawiać się rynkowych korelacji?
 6. Jak znajdować znaki zmiany sentymentu i zapowiedzi gorszych wyników?

Handel kontraktami na akcje nigdy nie powinien być swoistą ruletkę, jak to niestety często bywa. Najgorszym możliwym podejściem jest znalezienie sobie jakiejś spółki i otwarcie pozycji na wzrosty czy spadki i obserwowanie jej notowań. Takie podejście trudno nawet nazwać inwestowaniem, jest trochę jak skakanie na główkę do jeziora, o którym nic nie wiemy. Rynek jest nieprzewidywalny, a próba zarobienia pieniędzy opierając się na jednym spostrzeżeniu inwestycyjnym doprowadzi nas do bankructwa. Aby osiągać spektakularne wyniki – dużo lepsze niż na rynku akcyjnym, musimy zastosować zrównoważone podejście opierające się na marginalizacji ryzyka i budowaniu portfela opartego o kontrakty terminowe. Właśnie tego nauczę Cię na pierwszym spotkaniu.

Rynek giełdowy jest jak rzeka czasami – spokojna i szeroka, a w innych miejscach groźna, pełna wirów.

CZĘŚĆ 4

Jak czytać ruchy WIG20 niczym otwartą księgę?

Czego się dowiesz?

 1. Dlaczego arkusz zleceń jest bardzo ważny przy zrozumieniu sentymentu?
 2. Jak nauczyć się wyczuwać drobne zmiany, które wpływają na stan rynku?
 3. Największa zagadka roku – co handluje “gruby” w sierpniu i wrześniu 2021?
 4. Jak tropić rozgrywającego inwestora?
 5. Jak czytać LOP?
 6. Jak otwierać pozycje na małym ryzyku?

Kontrakty terminowe na WIG20 to najchętniej handlowany w Polsce instrument, który jest powtarzalny. Dziennie to ponad 10 000 sztuk kontraktów, a  rynek jest pełen profesjonalistów i zagranicznych firm inwestycyjnych. To groźny i nieprzewidywalny rynek, jednak pełen możliwości i okazji inwestycyjnych. Jeśli z żelazną precyzją zaczniesz stosować konkretne metody i zrozumiesz panujące na nim mechanizmy, możesz osiągać korzyści dużo większe niż w jakimkolwiek innym zakątku rynku kapitałowego. Wbrew pozorom rynek kontraktów terminowych na WIG20 i mWIG40 jest dość czytelny – jeżeli poznamy kilka technik. To, że inwestorzy często tracą pieniądze na kontraktach terminowych to ich własna wina, ulegają chwilowym pokusom i są gotowi przetrzymywać gigantyczne straty. Nauczę Cię, a co najważniejsze pokażę jak uniknąć typowych błędów oraz jak czytać rynek niczym otwartą księgę.

Nagranie bonusowe

Przykład transakcji na FW20

Zobacz transakcję, którą Michał przeprowadził na początku 2016 roku z wykorzystaniem jednej z jego metod. Na nagraniu znajdują się wszystkie najważniejsze momenty z życia inwestycji.

110% w 100 dni

Strategia Multi Portfelowa dała Michałowi taki niesamowity wynik. Podczas warsztatów dowiesz się jak Ty tę strategię możesz u siebie wykorzystać!

Nagranie bonusowe
Zapiski z wideo dziennika Michała

Podchodząc poważnie do inwestycji należy kontrolować swoje transakcje

Michał robi to m.in. w formie wideo.

„Pozycja, którą umawiam na nagraniu, to bardzo ciekawy przypadek. Ponieważ wbrew pozorom i dużemu zyskowi, pojawiły się w niej poważne błędy, z których należy wyciągnąć wiele wniosków. Pozycja ta pokazuje również, że nawet popełniając kilka błędów można osiągać konkretne korzyści. Interesująca jest zmiana myślenia o pozycji, która nastąpiła w trakcie prowadzenia i ostatecznie umożliwiła osiągnięcie ponadprzeciętnego zysku. Coś co bardzo pomaga w handlowaniu na kontraktach terminowych, to holistyczne podejście do rynku, można się tego nauczyć choćby analizując ten materiał wideo. „

Zaprasza

Michał Palaczyk

Michał Palaczyk jest profesjonalnym inwestorem giełdowym, specjalizującym się w handlu na kontraktach terminowych, na akcjach oraz na towarach i surowcach. Jest aktywny na rynku od 2007 roku. W Squaber.com odpowiada za analizę spółek oraz poszukiwanie okazji inwestycyjnych na akcjach, natomiast w Investio.pl dzieli się swoją wiedzą w zakresie inwestycji na rynku towarowym.

Podczas warsztatów dowiesz się między innymi:

Dlaczego taki układ jaki widać na mWGI40 na wykresie poniżej jest idealny do rozegrania na kontraktach terminowych – i to bez względu na to, w którą stronę rynek wybije!

Co sprawiło, że spadki na CCC tego dnia były przesądzone oraz jak to wykorzystać za pomocą kontraktów:

I najważniejsze, jak zarabiać na kontraktach terminowych!

Masz pytanie?

Zadzwoń: +48 695 746 408 lub napisz: biuro@squaber.com

Czego dowiesz się z warsztatów?

 • Jak budować stabilne portfele średnioterminowe?
  Nie wiesz jak zarządzać swoimi spółkami? Boisz się, że korekta będzie za głęboka, albo że nie zdążysz po niej kupić i tak się motasz między realizacją zysków, a trzymaniem dalej. Jest na to lekarstwo!
 • Jak osiągać stabilne zyski podejmując 6 transakcji w miesiącu?
  Kontrakty terminowe nie oznaczają siedzenia przy wykresach przez całą sesję 20 dni w miesiącu! Tutaj również można podejmować decyzję w średnim terminie. Podczas warsztatów dowiesz się, jak można uzyskać stabilne wyniki, przy zaledwie kilku transakcjach w miesiącu!
 • Jak obniżyć łączną prowizję dla JSW o 84% a na KGHM o 97%?
  Koszt transakcji ma znaczenie! Większość z inwestorów płaci aż 0,7% wartości transakcji łącznie. Możesz płacić zaledwie 0,029%!
 • Jak najbardziej efektywnie zarabiać na spadkach?
  Wiele osób mówi o krótkiej sprzedaży, że wręcz jest niemożliwa do wykonania na polskiej giełdzie przez normalnego inwestora. Jednak nie jest to jedyna możliwość zarabiania na spadkach!
 • Jak mądrze używać dźwigni finansowej?
  Dźwignia finansowa została w ostatnich latach wręcz demonizowana przez media i nadzór. Oczywiście, nieumiejętne używanie „lewara” może doprowadzić do znacznych strat, podczas warsztatów dowiesz się jednak jak jej używać z głową!

Nasze obietnice niezmiennie spełniane od 2014 roku

N

Otrzymasz wiedzę praktyczną o najwyższej jakości

Jesteśmy przede wszystkim inwestorami. Edukacja jest naszą pasją, która uzupełnia codzienność na giełdzie. Przekazujemy tylko to co sami robimy!

N

Masz gwarancję satysfakcji

Jeżeli warsztaty nie spełnią Twoich oczekiwań, masz 30 dni od płatności na decyzję o ewentualnym zwrocie. Do tej pory spośród ponad 1000 uczestników warsztatów na przestrzeni ostatnich 2 lat, z gwarancji skorzystalo dokładnie 9 osób.

N

Nie zostajesz sam po warsztatach

Każdy uczestnik warsztatów ma kontakt z prowadzącym przez e-mail lub formularz pod nagraniami i może zadawać pytania merytoryczne kiedy ma taką potrzebę.

%

Uczestników szkoleń jest zadowolona

Pamiętaj o tym, że na każdy nasz produkt dajemy gwarancję satysfakcji 30 dni.

Nie inaczej jest w tym wypadku. Jeżeli po szkoleniach uznasz, że nie jesteś zadowolony to wystarczy, że dasz nam o tym znać do 30 dni od zakupu i zwrócimy Ci pieniądze.

Poznaj proces decyzyjny Michała na przykładzie!

Pomimo, że rozegranie jest sprzed kilku lat, to pokazuje perfekcyjnie proces jaki Michał przechodzi w trakcie podejmowania decyzji, przekonaj się sam!

„W lipcu 2018 byłem przekonany o nadchodzących wzrostach na głównym indeksie polskiej giełdy. Mówiłem o tym szeroko podczas poniedziałkowych live, a wszystkie aspekty, które przekonały mnie do wzrostów pochodziły z rynku kontraktów terminowych. 20 lipca pojawił się ostateczny pro wzrostowy argument i w ciągu kolejnych 20 sesji indeks WIG20 wzrósł o 200 punktów!

13 lipca 2018 moje przekonanie się umacniało!

Screen zrobiony podczas sesji 20 lipca 2018, po którym byłem pewny ponadprzeciętnych wzrostów.”

„23 Stycznia 2018 roku WIG20 zanotował swoje kilkuletnie maximum. Dzień wcześniej na rynku kontraktów terminowych pojawiła się niezwykle ciekawa transakcja warta około 2 milionów PLN. Dzięki niej zacząłem uważniej analizować WIG20 i w porę zorientowałem się, że nadchodzą mocne spadki. Oczywiście zrobiłem też zrzut ekranu ze wspomnianą transakcją dużego inwestora, aby móc dobrze przeanalizować ją również w przyszłości. Dlaczego ta transakcja była tak ważna z perspektywy obserwacji rynku?”

„W ostatnich dniach na rynku pojawiła się kolejna intratna okazja. Rynek kontraktów terminowych wyraźnie skłaniał się ku wzrostowi. W związku z tym otworzyłem pozycję na wzrost oraz zrobiłem zrzut ekranu z krótkim opisem. Możliwe, że w ciągu najbliższych kilku dni nie pojawi się tak przejrzyste testowanie istotnego poziomu technicznego, dlatego warto było to wykorzystać. 

Już na drugi dzień mój zysk wynosił 18 punktów a zatem 360 PLN, zysk zrealizowałem. W prosty sposób na bazie mocnych danych płynących z rynku kontraktów terminowych osiągnąłem go stosunkowo bezpiecznie.”

Zaledwie jedna – dwie transakcje zwracają Ci koszt tego szkolenia. Dowiesz się na nim, jak je wykonywać poprawnie!

Marcin Tuszkiewicz

Marcin Tuszkiewicz

Prezes Zarządu

Michał Palaczyk

Michał Palaczyk

Główny Analityk

Squaber

Squaber.com jest marką należącą do Investio sp. z o.o. Aplikacja istnieje na rynku od 2014 roku.

Naszym celem jest wsparcie inwestorów w skutecznym inwestowanie na giełdach świata.

Kontakt

Jeżeli masz do nas jakieś pytania lub sugestie napisz do nas wiadomość w odpowiedzi na dowolnego maila wysłanego do Ciebie z serwisu.

Możesz również skontaktować się telefonicznie lub mailowo korzystając z tej strony.