Miejsce zostało zarezerwowane!

Cieszę się, że zarezerwowałeś swoje miejsce na wydarzenie jakie organizujemy w Squaber.com. Pozwól, że przekażę Ci kilka ważnych informacji związanych z webinarem oraz z naszą aplikacją.

#1. Na 30 min przed spotkaniem otrzymasz przypomnienie z linkiem do pokoju. Koniecznie zapisz sobie datę i godzinę spotkania w kalendarzu.

#2. Na spotkanie możesz również się dostać wchodząc na stronę z webinarem (wejdź). Po zapisie, widnieje tam przycisk „Dołącz”, który kieruje Cię do pokoju.

#3. Zawsze warto mieć przygotowany notatnik i.. spokój. Przekazywana wiedza pozwoli Ci efektywniej inwestować, warto poświęcić tę godzinę na pełne skupienie.

#4. W razie jakichkolwiek pytań, możesz je śmiało zadać na czacie, który znajdziesz w prawym dolnym rogu strony.

Jeszcze nie czytałeś?

Poznaj naszego e-booka z opisem dwóch strategii inwestycyjnych. Pozwoli Ci on na zrozumienie jak efektywnie korzystać z alertów ze Stref Popytu oraz poznasz zasady Strategii Szczyty i Dna. Dodatkowo sprawdź nasz ebook poświęcony sposobom zabezpieczenia swych oszczędności przed inflacją (Akcje na Inflację).

Uniwersytet Giełdowy Squabera

Znajdź odpowiedź na najważniejsze pytania w naszym Uniwersytecie Giełdowym! Wszystkie nagrania są otwarte, możesz je bez ograniczeń oglądać. Przekonaj się ile już wiesz i zdobądź nową dawkę wiedzy.

Squaber wysyła okazje na 5 różnych sposobów

#1 – Alerty Ciekawa Spółka, to nasz sposób, na wskazywanie Ci spółek, które są według nas interesujące.

#2 – automatyczne alerty ze Stref Popytu i Podaży, to nasz autorski system, unikalny na skalę światową, który wskazuje potencjalne końce bieżącego ruchu.

#3 – alerty z automatycznych strategii inwestycyjnych, to nasz sposób na przeszukiwanie szerokiego rynku pod kątem technicznych okazji.

#4 – komentarze Zespołu Squabera, to nasza odpowiedź na długoterminowe scenariusze lub sytuacje, kiedy nie wszystko jest jeszcze jasne. Opisujemy w nich możliwe scenariusze zanim się wydarzą.

#5 – regularne webinary analityczne, które dostarczają konkretnych analiz spółek, branż i sektorów wraz z merytorycznym uzasadnieniem.

 

Pamiętaj, że każdy zakup Squabera objęty jest 30-dniową gwarancją satysfakcji. Sprawdź, jakie oferty dla Ciebie przygotowaliśmy.

(Uwaga – niektóre są limitowane czasowo!)

Squaber

Squaber.com jest marką należącą do Investio sp. z o.o. Aplikacja istnieje na rynku od 2014 roku.

Naszym celem jest wsparcie inwestorów w skutecznym inwestowanie na giełdach świata.

Kontakt

Jeżeli masz do nas jakieś pytania lub sugestie napisz do nas wiadomość w odpowiedzi na dowolnego maila wysłanego do Ciebie z serwisu.

Możesz również skontaktować się telefonicznie lub mailowo korzystając z tej strony.