Miejsce zostało zarezerwowane!

Cieszę się, że zarezerwowałeś swoje miejsce na wydarzenie jakie organizujemy w Squaber.com. Pozwól, że przekażę Ci kilka ważnych informacji związanych z webinarem oraz z naszą aplikacją.

#1. Na 30 min przed spotkaniem otrzymasz przypomnienie z linkiem do pokoju. Koniecznie zapisz sobie datę i godzinę spotkania w kalendarzu.

#2. Na spotkanie możesz również się dostać wchodząc na stronę z webinarem (wejdź). Po zapisie, widnieje tam przycisk „Dołącz”, który kieruje Cię do pokoju.

#3. Zawsze warto mieć przygotowany notatnik i.. spokój. Przekazywana wiedza pozwoli Ci efektywniej inwestować, warto poświęcić tę godzinę na pełne skupienie.

#4. W razie jakichkolwiek pytań, możesz je śmiało zadać na czacie, który znajdziesz w prawym dolnym rogu strony.

Jeszcze nie czytałeś?

Poznaj naszego e-booka z opisem dwóch strategii inwestycyjnych. Pozwoli Ci on na zrozumienie jak efektywnie korzystać z alertów ze Stref Popytu oraz poznasz zasady Strategii Szczyty i Dna. Dodatkowo sprawdź nasz ebook poświęcony sposobom zabezpieczenia swych oszczędności przed inflacją (Akcje na Inflację).

Uniwersytet Giełdowy Squabera

Znajdź odpowiedź na najważniejsze pytania w naszym Uniwersytecie Giełdowym! Wszystkie nagrania są otwarte, możesz je bez ograniczeń oglądać. Przekonaj się ile już wiesz i zdobądź nową dawkę wiedzy.

Squaber wysyła okazje na 5 różnych sposobów

#1 – Alerty Ciekawa Spółka, to nasz sposób, na wskazywanie Ci spółek, które są według nas interesujące.

#2 – komentarze Zespołu Squabera, to nasza odpowiedź na długoterminowe scenariusze lub sytuacje, kiedy nie wszystko jest jeszcze jasne. Opisujemy w nich możliwe scenariusze zanim się wydarzą.

#3 – automatyczne alerty ze Stref Popytu i Podaży, to nasz autorski system, unikalny na skalę światową, który wskazuje potencjalne końce bieżącego ruchu.

#4 – alerty z automatycznych strategii inwestycyjnych, to nasz sposób na przeszukiwanie szerokiego rynku pod kątem technicznych okazji.

#5 – regularne webinary analityczne, które dostarczają konkretnych analiz spółek, branż i sektorów wraz z merytorycznym uzasadnieniem.

 

Pamiętaj, że każdy zakup Squabera objęty jest 30-dniową gwarancją satysfakcji. Sprawdź, jakie oferty dla Ciebie przygotowaliśmy.

(Uwaga – niektóre są limitowane czasowo!)

Nasze scenariusze inwestycyjne to konkretne założenia co do dalszego zachowania spółki. Podajemy w nich na jakie poziomy należy zwrócić uwagę, jaki jest nasz bazowy scenariusz oraz co jest tzw. triggerem do realizacji scenariusza. Ponieważ jednak na rynku nic nie jest pewne, podajemy także poziom, który neguje podstawowy scenariusz. 

Wszystko dostarczane jest wewnątrz aplikacji – powiadomieniem na telefon, a także mailem. Przykład Arctic Paper pokazuje dokładnie jak wykres wyglądał w momencie tworzenia scenariuszy (screen z maila). Drugi zrzut ekranu to zachowanie kursu po ok. miesiącu.

Kliknij w zdjęcia, aby je powiększyć.

Poniżej kilka przykładów zachowania kursów po naszych komentarzach. Wszystkie komentarze znajdują się tutaj: https://squaber.com/pl/analysis

Squaber

Squaber.com jest marką należącą do Investio sp. z o.o. Aplikacja istnieje na rynku od 2014 roku.

Naszym celem jest wsparcie inwestorów w skutecznym inwestowanie na giełdach świata.

Kontakt

Jeżeli masz do nas jakieś pytania lub sugestie napisz do nas wiadomość w odpowiedzi na dowolnego maila wysłanego do Ciebie z serwisu.

Możesz również skontaktować się telefonicznie lub mailowo korzystając z tej strony.