OKAZJA – dostęp premium na 360 dni w lepszej cenie + bonusy

Oferta ważna do poniedziałku 28 maja włącznie. Do końca pozostało:

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Miałeś już dostęp do Squabera i chcesz skorzystać z poprzedniej oferty? Wybierz ją z tej listy >>

Uwaga! Jeżeli zdecydujesz się na ponowne skorzystanie z oferty rocznej ZAWSZE otrzymasz od nas książkę w prezencie (szczegóły po zakupie).

Wystawiamy faktury VAT. Po zakupie skonstatuj się z nami w celu wystawienia dokumentu.

Masz pytania? Zadzwoń pod +48 604 569 267 lub skontaktuj się na czacie w prawym dolnym rogu ekranu.

Nie jesteś pewien, czy Squaber jest dla Ciebie? Kliknij, aby zobaczyć co dokładnie oferujemy >>

Książki do wyboru w rozszerzonym pakiecie rocznym

Wybraną przez Ciebie pozycję wysyłamy na nasz koszt na wskazany adres. Po zakupie kontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów wysyłki. Książka dostępna w jednym z pakietów rocznych.

W wersji Premium będziesz korzystał z najnowocześniejszych wykresów giełdowych

Połącz siłę naszych analiz z Twoimi własnymi za pomocą kompleksowego narzędzia, dzięki któremu przeprowadzisz każdą analizę, a następnie do niej wrócisz w dowolnym momencie.

Odkryj nowe możliwości analizy spółek z wykorzystaniem wykresu

Wykres notowań stanowi centralną część profilu każdej spółki. Od teraz oprócz analiz sporządzanych dzięki naszym algorytmom możesz dodatkowo sporządzać swoje własne analizy, zapamiętywać je i do nich wracać w każdym momencie.

Na wykres możesz nanieść niemal dowolny wskaźnik, kształt, tekst, symbol czy transakcje. Dzięki temu Twoje inwestycje staną się bardziej przejrzyste.

Poznaj nasz zespół

To te osoby odpowiadają za opiekę nad Użytkownikami Premium. Skontaktuj się z nami za pomocą czatu w prawym dolnym rogu strony.

Przemysław Zając, CFA

Przemysław Zając, CFA

Prezes Zarządu, Makler Papierów Wartościowych

Piotr Baron, CFA

Piotr Baron, CFA

Członek Zarządu, Doradca Inwestycyjny, Makler Papierów Wartościowych

Marcin Tuszkiewicz

Marcin Tuszkiewicz

Członek Zarządu

Michał Palaczyk

Michał Palaczyk

Główny Analityk

Pełne porównanie funkcjonalności

Wersja PodstawowaWersja
Premium
Przeglądanie podstawowego widoku spółek z rynku głównego GPW, New Connect, NYSE, NASDAQ oraz funduszy inwestycyjnychTylko GPW
Dostęp do podstawowej automatycznej analizy technicznej obejmującej możliwość śledzenia sytuacji na wykresie za pomocą linii trendu
Dostęp do podstawowej, automatycznej analizy finansowej, obejmującej ogólną sytuację finansową spółki
Dostęp do podstawowej wersji stref popytu i podaży, pokazujących potencjalne miejsca zwrotne na wykresie
Dostęp do zaawansowanej, automatycznej analizy finansowej, obejmującej ocenę porównawczą spółki podzieloną na kilka kategorii, jak również ocenę wartości poszczególnych wskźników finansowych
Dostęp do sekcji "Ciekawe Spółki" zawierającej informacje na temat aktualnych okazji inwestcyjnych wraz z uzasadnieniem i odpowiednimi parametrami transakcji
Dostęp do możliwości tworzenia własnych analiz na wykresie, konfiguracji na ich podstawie alertów oraz ich zapamiętywania
Dostęp do zaawansowanej wersji stref popytu i podaży obejmujący nielimitowane alerty wyłane w momencie aktywacji strefy na dowolnie wybranej spółce
Dostęp do alertów o komunikatach publikowanych przez spółki oraz monitora mediów
Dostęp do aplikacji mobilnych na systemy Android i iOS
Możliwość prowadzenia nielimitowanych własnych portfeli inwestycyjnych (dotyczy tylko GPW) z pełnymi statystykami i profesjonalnym śledzeniem stopy zwrotu
Dostęp do Szkoleń w strefie edukacyjnej o wartości ponad 4 000 zł

tylko w wersji na rok

Dostęp do najlepszej w Polsce obsługi Użytkowników z średnim czasem reakcji poniżej 15 minut w czasie sesji
Dostep do dodatkowych bonusów

Zawartość sekcji ze Szkoleniami dostępnej GRATIS w poszerzonym abonamencie na rok

Te materiały są dostępne za darmo dla osób, które opłacą specjalny poszerzony abonament roczny. Dla pozostałych osób są dodatkowo płatne.

 Poradnik Inwestora
Giełdowego

Prawie 20 godzin materiałów wideo, na których nasi eksperci wprowadzają Cię w tajniki inwestowania na giełdzie, wyboru rachunku inwestycyjnego, miejsc zawierających przydatne informacje, różnych metod analizy instrumentów finansowych, budowy strategii inwestycyjnych i psychologi inwestowania. Ten materiał przyspieszy Twoje pierwsze kroki na giełdzie.

Czas trwania: prawie 20 godzin

Regularna cena: 1997 zł

Tryptyk szkoleń o kontraktach terminowych

To najbardziej popularne szkolenie na naszej platformie edukacyjnej. Dzięki niemu poznasz rynek kontraktów terminowych, które są w zasięgu Twojej ręki, dostępne w Polsce, na twoim rachunku maklerskim. Pomożemy Ci poznać zalety, z których korzystają profesjonalni inwestorzy, a dzięki którym nie będziesz musiał miesiącami czekać na wyniki swoich inwestycji.

Czas trwania: ponad 3 godziny

Regularna cena: 497 zł

Jak wyjść z
“Ramy Przegranego”

Dzięki tym materiałom nauczysz się odcinać od złych nawyków, które popełnia każdy inwestor giełdowy. Pierwszy i najważniejszy krok to świadomość ich występowania. Nasi eksperci pokażą Ci jaka jest geneza najczęstszych błędów inwestorów indywidualnych. Następnie otrzymasz zestaw ćwiczeń dzięki, któremu będziesz potrafił odciąć się od przeszłości.

Czas trwania: ponad 3 godziny

Regularna cena: 497 zł

Analiza Techniczna
Bez Tajemnic

Prawie 4 godziny materiałów wideo, na których nasi eksperci wprowadzają Cię w tajniki analizy technicznej, metod identyfikacji trendu, formacji świecowych oraz innych formacji technicznych. Po tym materiale będziesz w stanie sprawnie wykorzystywać narzędzia analizy technicznej w swoich inwestycjach i lepiej wykorzystasz samą aplikację.

Czas trwania: prawie 4 godziny

Regularna cena: 1997 zł

Sekrety Zamykania
Dla Zysku

Jednym z podstawowych problemów inwestorów jest nie tyle decyzja o zakupie akcji do portfela lecz decyzja o ich sprzedaży i realizacji zysku lub straty. W tym materiale zobaczysz w jaki sposób identyfikować na wykresie miejsca kluczowe dla notowań spółki i tym samym realizować zysk lub stratę wtedy, kiedy występują ku temu wyraźne przesłanki.

Czas trwania: prawie 4 godziny

Regularna cena: 497 zł

Inne Materiały
Edukacyjne

Poza szkoleniami, na naszej platformie znajdują się inne materiały edukacyjne o czasie trwania przekraczającym kilkadziesiąt godzin. Co tydzień pojawiają się nagrania spotkań analitycznych, co 4 tygodnie spotkań edukacyjnych. W żadnym innym miejscu w Polskim internecie nie ma takiego zasobu wiedzy dotyczącej inwestowania w formie  wideo.

Czas trwania: ponad 100 godzin

Regularna cena: bezcenne

Poznaj 3 unikalne funkcje, które nie są dostępne nigdzie indziej!

Wszystkie oparte o autorskie algorytmy inwestycyjne

Szukasz spółek w silnych trendach wzrostowych, do których warto się podłączyć?

Rozpoznanie trendu w jakim podążają notowania danej spółki to jedna z najważniejszych umiejętności inwestora. Jeśli chcesz wiedzieć dokładnie kiedy kupić i kiedy sprzedać – musisz ustalić w jakim trendzie znajduje się dany walor!
Squaber śledzi wykres 24/7 za Ciebie i automatycznie zaznacza linie trendu oraz kanały cenowe dla każdej z śledzonych spółek.
Możesz inwestować zgodnie z trendem nawet jeśli nie masz wprawy w analizie technicznej!

Chcesz inwestować tylko w spółki o stabilnej sytuacji finansowej, ale nie masz czasu aby dokładnie przeanalizować setki walorów?

W kilka sekund zdecyduj czy spółka jest warta Twojej uwagi czy nie. Analiza finansowa nigdy nie była tak prosta!
Informacja na temat sytuacji finansowej w Squaberze ma bardzo intuicyjną interpretację. Określa ona wprost, czy spółka którą się interesujesz prowadzi stabilny biznes i będziesz mógł na niej zarobić realne pieniądze.
Pomyśl o ile więcej spółek możesz dzięki temu rozwiązaniu przeanalizować!

Nie wiesz kiedy jest najlepszy moment na zakup lub sprzedaż akcji danej spółki?

Zobacz jak znaleźć punkty zwrotne na wykresach spółek i być przygotowanym na zmianę trendu!
Nie musisz sam przeglądać notowań, Squaber wyśle Ci informacje kiedy kurs będzie w istotnej strefie – Tobie pozostaje już tylko czekanie na informację i decyzja o kupnie lub sprzedaży!
Jak cenny jest dla Ciebie Twój czas?

Gwarancja Satysfakcji albo zwrot pieniędzy

Ta gwarancja oznacza, że jeśli do 30 dni zdecydujesz, że Squaber nie jest dla Ciebie to zwrócimy Ci całość abonamentu. Jeżeli wybierzesz opcje roczną za 492 zł i do 30 dni powiesz nam “rezygnuję” zwrócimy na Twoje konto dokładnie 492 zł.

Gwarancja niezmienności ceny

Ta gwarancja oznacza, że jeśli będziesz chciał przedłużyć dostęp do Squabera na kolejny okres, zawsze będziesz mógł skorzystać ze swojej poprzedniej oferty. Jeżeli dokonasz zakupu na rok za 492 zł i po roku będziesz chciał przedłużyć dostęp znowu na rok to 492 zł to maksymalna cena jaką zapłacisz, nawet jeśli wtedy abonament będzie kosztował np. 750 zł.

Squaber

Squaber.com jest marką należącą do Investio sp. z o.o. Aplikacja istnieje na rynku od 2014 roku.

Naszym celem jest wsparcie inwestorów w skutecznym inwestowanie na giełdach świata.

Kontakt

Jeżeli masz do nas jakieś pytania lub sugestie napisz do nas wiadomość w odpowiedzi na dowolnego maila wysłanego do Ciebie z serwisu.

Możesz również skontaktować się telefonicznie lub mailowo korzystając z tej strony.