Squaber nie zwalnia, podobnie jak inflacja

Od 1 listopada wzrośnie cena abonamentu Squabera. Możesz jednak zapewnić sobie niższą cenę – zgodnie z naszą GWARANCJĄ NIEZMIENNOŚCI CENY. Dołącz do premium dziś i nie bój się inflacji w przyszłości.

Ta oferta będzie ważna tylko do końca października br. Od 1 listopada cena abonamentu wzrośnie.

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

GWARANCJA SATYSFKACJI
masz aż 30 dni na decyzję, czy spełniamy oczekiwania, w przeciwnym razie zwrócimy Ci zapłacone pieniądze.

Gwarancja Satysfakcji albo zwrot pieniędzy

Jeśli do 30 dni zdecydujesz, że Squaber nie jest dla Ciebie to zwrócimy Ci całość abonamentu. Jeżeli wybierzesz opcje roczną za 447 zł i do 30 dni powiesz nam “rezygnuję” zwrócimy na Twoje konto dokładnie 447 zł.

Gwarancja stałej ceny

Ta gwarancja oznacza, że jeśli będziesz chciał przedłużyć dostęp do Squabera na kolejny okres, to obok obowiązującej oferty, zawsze będziesz mógł skorzystać ze swojej poprzedniej oferty.

Miałeś już dostęp? Skorzystaj z poprzedniej ceny

Aby skorzystać z gwarancji niezmienności ceny przejdź do ustawień konta i wybierz opcję “Skorzystaj z ostatniej wykorzystanej oferty”.

Co zawiera Invest Box w Pakiecie Edukacyjnym?

Nasz Invest Box jest dostępny tylko w pakiecie edukacyjnym. Stanowi on doskonałe źródło wiedzy dla początkujących i średniozaawansowanych inwestorów. W jego skład wchodzą:

  • Książka “Inteligentny Inwestor” (biblia inwestorów giełdowych),
  • Książka “Sztuka spekulacji po latach” (oba tomy),
  • Książka “Psychologia tłumu”,
  • “Segregator Inwestycyjny Squabera” (nasze autorskie narzędzie do planowania inwestycji),
  • Voucher o wartości 197 zł na  dowolne wybrane płatne wydarzenie edukacyjne w squaber.com,
  • pamiątkowy kubek z naszym logo,
  • Wysyłka na nasz koszt na ternie Polski.

Łączna wartość pakietu to około 500 zł! Tylko teraz wszystko dostępne w 1 pakiecie wraz z dostępem do aplikacji na rok oraz dostępem do wszystkich materiałów wideo na platformie edukacyjnej także na rok za jedyne 996 zł. Oszczędzasz ponad 7000 zł.

Najważniejsze funkcjonalności dostępne po zakupie

ALERTY TRANSAKCYJNE to podstawowa funkcjonalność premium. Są one generowane na bazie m.in. Strategii Szczyty i Dna, która w ciągu 305 tygodniach istnienia dała zysk aż 128,13% i to po uwzględnieniu prowizji. Każdy alert zawiera wszystkie potrzebne parametry transakcji oraz rozbudowany opis. Dodatkowo każdy taki sygnał jest prowadzony - oznacza to, że jeśli wydarzy się coś istotnego z punktu widzenia naszych strategii zostaniesz niezwłocznie o tym poinformowany, a wszystkie parametry sygnału zostaną odpowiednio dostosowane.

APLIKACJE MOBILNE ułatwiają Ci korzystanie z funkcjonalności i alertów. Dzięki nim każdą wiadomość możemy błyskawicznie przekazać prosto na Twój telefon. W wersji premium, każda funkcjonalność squaber.com dostępna w wersji na komputery jest również dostępna poprzez aplikacje mobilne. Oznacza to, że w swoim telefonie możesz międzyinnymi śledzić wyniki swoich portfeli, dokonywać analiz oraz przeglądać wszystkie alerty. Udostępniamy wersje na systemy Android i iOS.

UNIKALNE NARZĘDZIA, których nie znajdziesz w żadnym innym serwisie, takie jak strefy popytu czy wskaźnik Squaber Trendy. Na bazie stref popytu zbudowaliśmy kompletną strategię inwestycyjną (więcej), której wyniki publikujemy od początku 2018 roku. Dzięki tym rozwiązaniom lepiej niż kiedykolwiek będziesz określał momenty zakupu i sprzedaży akcji, jak również planował swoje pojedyncze transakcje jak i całą strategię. Nasze alerty transakcyjne bazują właśnie na tych narzędziach.

NOWOCZESNE WYKRESY Z OPCJĄ ZAPAMIĘTYWANIA ANALIZ sprawią, że każda Twoja analiza będzie dla Ciebie dostępna. MAsz możliwość korzystania z obszernej biblioteki wskaźników technicznych. Z naszej strony dodaliśmy autorski wskaźnik Squaber Trendy, który w precyzyjny sposób identyfikuje panujący na spółce trend. Dzięki temu możesz dokonywać transakcji w optymalnych miejscach. Analizy na wykresach synchronizują się między urządzeniami.

BIEŻĄCE ANALIZY SPÓŁEK pozwalają poznać naszą opinię na temat różnych walorów notowanych na giełdach. Obecnie zapewniamy aktualizację dla około 50 spółek z GPW. Każdy komentarz zawiera obszerny opis sytuacji oraz nasze przewidywania co do dalszego rozwoju sytuacji. Udostępniamy również pełną listę historycznych komentarzy, tak abyś mógł prześledzić rozwój wydarzeń. Jako Użytkownik Premium masz również możliwość zgłoszenia nam swojej spółki do analizy. Po odpowiednim przygotowaniu opublikujemy dla niej stosowną analizę.

AUTOMATYCZNA ANALIZA FINANSOWA pozwala w kilka chwil ocenić ogólną sytuację finansową spółki oraz sprawdzić jak na tle konkurencji przedstawia się sytuacja 5 kluczowych obszarów jej funkcjonowania. Pełna ocena obejmuje takie obszary, jak strukturę bilansu i rachunku wyników, rentowność aktywów i kapitału własnego, wycenę przedsiębiorstwa na tle osiąganych wyników, zyskowność prowadzonej działalności oraz pozostałe elementy takie jak dywidenda, czy przepływy operacyjne.

SPOTKANIA ANALITYCZNE ONLINE NA ŻYWO, które odbywają się co tydzień dla Użytkowników z dostępem premium. Każde spotkanie ma 2 części - w pierwszej z nich poruszamy temat przewodni spotkania (to może być analiza konkretnej spółki, sektora, branży, trendów makroekonomicznych czy wydarzeń). W drugiej dokonujemy bieżącej analizy wybranych przez Użytkowników premium spółek. Udostępniamy również nagrania jeśli nie możesz być z nami na żywo. W ciągu roku takich spotkań jest około 50.

NIELIMITOWANA LICZBA PORTFELI INWESTYCYJNYCH, dzięki którym zmierzysz nie tylko efektywność swoich rzeczywistych inwestycji, ale również przetestujesz strategie, które zamierzasz wykorzystać w przyszłości. W ramach portfeli udostępniamy wykres linii kapitału oraz stopy zwrotu, pełną historię transakcji, rozbudowane statystyki oraz bieżące wyniki składników portfela. Funkcjonalność ta jest również obecna w naszych aplikacjach mobilnych co zapewnia, że będziesz mógł śledzić swoje inwestycje gdziekolwiek jesteś.

POZOSTAŁE ALERTY, takie jak alerty z media monitora (monitorujemy publikacje dotyczące spółek), alerty z komunikatami ze spółek, własne alerty cenowe, które możesz samemu skonfigurować. Dzięki nim będziesz na bieżąco ze spółkami, które Cię intersują. W ten sposób możesz śledzić dowolną liczbę spółek. Alerty dodatkowe funkcjonują równolegle z pozostałymi alertami opisanymi wyżej takimi jak alerty transakcyjne, alerty ze stref popytu i podaży czy alerty z komentarzami zespołu.

POZOSTAŁE ELEMENTY PROFILU SPÓŁKI, takie jak opis aktualnej sytuiacji technicznej, informacje o dywidendach, ostatnie komunikaty ze spółki, Twoja historia ze spółką w portfelu, podstawowe informacje, stopy zwrotu za wybrane okresy, dodatkowe ostrzeżenia dla poszczególnych walorów. Generalnie w strefie premium każda funkcjonalność aplikacji squaber.com w wersji na przeglądarki i aplikacje mobilne jest dla Ciebie dostępna.

3 podstawowe strategie w ramach alertów transakcyjnych

STRATEGIA SZCZYTY I DNA oparta o ponad 100-letnie zasady wyznaczania trendu. Pozwala ona na zawieranie transakcji w 2 miejscach – tj. momencie tworzenia się nowego trendu wzrostowego oraz w momencie końca korekty w trwającym trendzie. Metoda ta jest przez nas doskonalona od 2013 roku. Parametry tych sygnałów uwzględniają specyficzne cechy poszczególnych spółek. Wyniki są prezentowane na naszym blogu oraz w trakcie spotkań online. Główna cecha tej strategii to bardzo kozystny stosunek zysku do ryzyka.

STRATEGIA STREFY POPYTU oparta o nasz autorski algorytm wyznaczania miejsc, w których pojawia się popyt i podaż na akcje danej spółki. Algorytm ten funkcjonuje na wszystkich walorach dostępnych w aplikacji. Na potrzeby tej strategii starannie wyselekcjonowaliśmy ok. 50 spółek. Jeżeli pojawia się na nich sygnał trafiają one do portfela. Dodatkowo ciągle monitorujemy parametry ryzyka całego portfela jak i wpływ poszczególnych spółek na to ryzyko. Dzięki temu, keidy zachodzi taka potrzeba dokonujemy korekt, o których jesteś od razu informowany. Główna cecha tej strategii to odporność na wahania w trakcie cyklu hossa – bessa.

STRATEGIA TRENDOWA GRUPY ŻÓŁWI oparta o słynne doświadczenie dwóch wybitnych inwestorów w latach 80-tych w USA. Richard Dennis oraz William Echardt dowiedli, że są w stanie nauczyć swoich zasad zupełnie świeże na rynku osoby i dopóki osoby te trzymały się strategii, to zarabiały na rynku. Nasz algorytm oparliśmy o te zasady, jednak lekko modyfikując założenia, aby wykorzystanie strategii było bardziej swingowe, aniżeli daytradingowe. Nasze podejście nie wymaga obserwacji wykresu w trakcie sesji, ponieważ alerty generowane są po jej zamknięciu z celem wykorzystania na kolejnej sesji. Główna cecha tej strategii to kontrola momentów rozpoczęcia silnych trendów wzrostowych i trwanie w nich tak długo, jak rynek na to pozwala.

Czym różni się wersja otwarta od premium?

Wersja Podstawowa (darmowa)Wersja
Premium
Przeglądanie podstawowego widoku spółek z rynku głównego GPW, New Connect, NYSE oraz funduszy inwestycyjnychTylko GPW
Dostęp do podstawowej automatycznej analizy technicznej obejmującej określenie trendu, zakresu korekt, podstawowych parametrów spółk: zmienności, oborotu oraz wskaźnika beta
Dostęp do autorskiego wskaźnika Squaber Trendy wizualizującego trend panujący na spółce
Dostęp do podstawowej, automatycznej analizy finansowej, obejmującej ogólną sytuację finansową spółki
Dostęp do podstawowej wersji stref popytu i podaży, pokazujących potencjalne miejsca zwrotne na wykresie
Dostęp do sekcji "Ciekawe Spółki" zawierającej informacje na temat aktualnych okazji inwestcyjnych wraz z uzasadnieniem i odpowiednimi parametrami transakcji
Dostęp do alertów z automatycznej Strategii Trendowej Grupy Żółwi, które wskazują na momenty rozpoczęcia ruchu wzrostowego jego zakończenia zgodnie z bardzo konkretnymi założeniami  
Dostęp do komentarzy Zespołu Squabera czyli analiz tworzonych przez zespół profesjonalistów, którzy wskazują zagrożenia i szanse dla spółek, kluczowe poziomy techniczne oraz możliwe scenariusze
Dostęp do zaawansowanej, automatycznej analizy finansowej, obejmującej ocenę porównawczą spółki podzieloną na kilka kategorii, jak również ocenę wartości poszczególnych wskźników finansowych
Dostęp do możliwości tworzenia własnych analiz na wykresie, konfiguracji na ich podstawie alertów oraz ich zapamiętywania
Dostęp do zaawansowanej wersji stref popytu i podaży obejmujący nielimitowane alerty wyłane w momencie aktywacji strefy na dowolnie wybranej spółce
Dostęp do alertów o komunikatach publikowanych przez spółki oraz monitora mediów
Dostęp do NOWYCH  aplikacji mobilnych na systemy Android i iOS
Możliwość prowadzenia nielimitowanych własnych portfeli inwestycyjnych (dotyczy tylko GPW i NC) z pełnymi statystykami i profesjonalnym śledzeniem stopy zwrotu
Dostęp do najlepszej w Polsce obsługi Użytkowników z średnim czasem reakcji poniżej 15 minut w czasie sesji
Dostep do dodatkowych bonusów

Squaber

Squaber.com jest marką należącą do Investio sp. z o.o. Aplikacja istnieje na rynku od 2014 roku.

Naszym celem jest wsparcie inwestorów w skutecznym inwestowanie na giełdach świata.

Kontakt

Jeżeli masz do nas jakieś pytania lub sugestie napisz do nas wiadomość w odpowiedzi na dowolnego maila wysłanego do Ciebie z serwisu.

Możesz również skontaktować się telefonicznie lub mailowo korzystając z tej strony.