Miałeś już dostęp do Squabera i chcesz skorzystać z poprzedniej oferty? Wybierz ją z tej listy >>

Uwaga! Jeżeli zdecydujesz się na ponowne skorzystanie z oferty rocznej ZAWSZE otrzymasz od nas książkę w prezencie (szczegóły po zakupie).

Wystawiamy faktury VAT. Po zakupie skonstatuj się z nami w celu wystawienia dokumentu.

Masz pytania? Skontaktuj się na czacie w prawym dolnym rogu ekranu.

Nie jesteś pewien, czy Squaber jest dla Ciebie? Kliknij, aby zobaczyć co dokładnie oferujemy >>

Książki do wyboru w pakiecie na 360 dni

Wybraną przez Ciebie pozycję wysyłamy na nasz koszt na wskazany adres. Po zakupie kontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów wysyłki. Książka dostępna w pakiecie na 360 dni.

Inteligentny Inwestor

Jedna z klasycznych pozycji w bibliotece inwestora. “Biblia” dla wyznawców tzw. inwestowania w wartość, czyli podejścia fundamentalnego pozwalającego zrozumieć jak działa biznes danej spółki, jakie generuje on przepływy i na tej podstawie wyciągnąć wnioski ile jest wart.

Pozycja ta jest jedną z tych, którą każdy inwestor powinien przeczytać nawet jeśli nie zamierza korzystać z wiedzy zawartej na stronach tej książki. Zobacz recenzję.

Czarny Łabędź

Czarny Łabędź to zdarzenie o bardzo małym prawdopodobieństwie, ale ogromnych skutkach, które zapisują się w historii i bardzo często odciskają piętno na wartości portfela inwestorów. Można je definiować różnie, ale trzeba pamiętać, że działają one zarówno na in plus jak i in minus.

Złośliwi mówią, że to po prostu książka o tym, że rzadkie zdarzenia czasem się zdarzają. My jednak uważamy, że warto ją przeczytać, aby zrozumieć, że z tego typu wydarzeniami trzeba potrafić sobie radzić. Zobacz recenzję.

Leksykon formacji świecowych

20 diagramów z opisem i interpretacją świec podstawowych. 84 dokładnie omówione formacje świecowe. 317 wykresów (w kolorze) z polskiego rynku. 200 tabel ze statystykami skuteczności formacji. Jerzy Lempart, analityk i programista, wykonał ogromną pracę, badając za pomocą własnej aplikacji komputerowej występowanie i skuteczność prognostyczną formacji świecowych na GPW w Warszawie. Następnie, we współpracy z Grzegorzem Zalewskim, wykorzystał on zgromadzony w czasie tych badań materiał do napisania książki – pierwszego tak gruntownego opracowania ukazującego zastosowanie metod analizy technicznej na polskim rynku papierów wartościowych. Mimo, że pozycja ma już trochę lat ciągle warto.

Zobacz recenzje.

W wersji Premium będziesz korzystał z najnowocześniejszych wykresów giełdowych

Połącz siłę naszych analiz z Twoimi własnymi za pomocą kompleksowego narzędzia, dzięki któremu przeprowadzisz każdą analizę, a następnie do niej wrócisz w dowolnym momencie.

Odkryj nowe możliwości analizy spółek z wykorzystaniem wykresu

Wykres notowań stanowi centralną część profilu każdej spółki. Od teraz oprócz analiz sporządzanych dzięki naszym algorytmom możesz dodatkowo sporządzać swoje własne analizy, zapamiętywać je i do nich wracać w każdym momencie.

Na wykres możesz nanieść niemal dowolny wskaźnik, kształt, tekst, symbol czy transakcje. Dzięki temu Twoje inwestycje staną się bardziej przejrzyste.

Poznaj nasz zespół

To te osoby odpowiadają za opiekę nad Użytkownikami. Skontaktuj się z nami za pomocą czatu w prawym dolnym rogu strony.

Przemysław Zając, CFA

Przemysław Zając, CFA

Prezes Zarządu, Makler Papierów Wartościowych

Piotr Baron, CFA

Piotr Baron, CFA

Członek Zarządu, Doradca Inwestycyjny, Makler Papierów Wartościowych

Marcin Tuszkiewicz

Marcin Tuszkiewicz

Członek Zarządu

Michał Palaczyk

Michał Palaczyk

Główny Analityk

Pełne porównanie funkcjonalności

Wersja PodstawowaWersja
Premium
Przeglądanie podstawowego widoku spółek z rynku głównego GPW, New Connect, NYSE, NASDAQ oraz funduszy inwestycyjnychTylko GPW
Dostęp do podstawowej automatycznej analizy technicznej obejmującej możliwość śledzenia sytuacji na wykresie za pomocą linii trendu
Dostęp do podstawowej, automatycznej analizy finansowej, obejmującej ogólną sytuację finansową spółki
Dostęp do podstawowej wersji stref popytu i podaży, pokazujących potencjalne miejsca zwrotne na wykresie
Dostęp do zaawansowanej, automatycznej analizy finansowej, obejmującej ocenę porównawczą spółki podzieloną na kilka kategorii, jak również ocenę wartości poszczególnych wskźników finansowych
Dostęp do sekcji "Ciekawe Spółki" zawierającej informacje na temat aktualnych okazji inwestcyjnych wraz z uzasadnieniem i odpowiednimi parametrami transakcji
Dostęp do możliwości tworzenia własnych analiz na wykresie, konfiguracji na ich podstawie alertów oraz ich zapamiętywania
Dostęp do zaawansowanej wersji stref popytu i podaży obejmujący nielimitowane alerty wyłane w momencie aktywacji strefy na dowolnie wybranej spółce
Dostęp do alertów o komunikatach publikowanych przez spółki oraz monitora mediów
Dostęp do aplikacji mobilnych na systemy Android i iOS
Możliwość prowadzenia nielimitowanych własnych portfeli inwestycyjnych (dotyczy tylko GPW) z pełnymi statystykami i profesjonalnym śledzeniem stopy zwrotu
Dostęp do najlepszej w Polsce obsługi Użytkowników z średnim czasem reakcji poniżej 15 minut w czasie sesji
Dostep do dodatkowych bonusów

Poznaj 3 unikalne funkcje, które nie są dostępne nigdzie indziej!

Wszystkie oparte o autorskie algorytmy inwestycyjne

Szukasz spółek w silnych trendach wzrostowych, do których warto się podłączyć?

Rozpoznanie trendu w jakim podążają notowania danej spółki to jedna z najważniejszych umiejętności inwestora. Jeśli chcesz wiedzieć dokładnie kiedy kupić i kiedy sprzedać – musisz ustalić w jakim trendzie znajduje się dany walor!
Squaber śledzi wykres 24/7 za Ciebie i automatycznie zaznacza linie trendu oraz kanały cenowe dla każdej z śledzonych spółek.
Możesz inwestować zgodnie z trendem nawet jeśli nie masz wprawy w analizie technicznej!

Chcesz inwestować tylko w spółki o stabilnej sytuacji finansowej, ale nie masz czasu aby dokładnie przeanalizować setki walorów?

W kilka sekund zdecyduj czy spółka jest warta Twojej uwagi czy nie. Analiza finansowa nigdy nie była tak prosta!
Informacja na temat sytuacji finansowej w Squaberze ma bardzo intuicyjną interpretację. Określa ona wprost, czy spółka którą się interesujesz prowadzi stabilny biznes i będziesz mógł na niej zarobić realne pieniądze.
Pomyśl o ile więcej spółek możesz dzięki temu rozwiązaniu przeanalizować!

Nie wiesz kiedy jest najlepszy moment na zakup lub sprzedaż akcji danej spółki?

Zobacz jak znaleźć punkty zwrotne na wykresach spółek i być przygotowanym na zmianę trendu!
Nie musisz sam przeglądać notowań, Squaber wyśle Ci informacje kiedy kurs będzie w istotnej strefie – Tobie pozostaje już tylko czekanie na informację i decyzja o kupnie lub sprzedaży!
Jak cenny jest dla Ciebie Twój czas?

Gwarancja Satysfakcji albo zwrot pieniędzy

Ta gwarancja oznacza, że jeśli do 30 dni zdecydujesz, że Squaber nie jest dla Ciebie to zwrócimy Ci całość abonamentu. Jeżeli wybierzesz opcje roczną za 396 zł i do 30 dni powiesz nam “rezygnuję” zwrócimy na Twoje konto dokładnie 396 zł.

Gwarancja stałej ceny

Ta gwarancja oznacza, że jeśli będziesz chciał przedłużyć dostęp do Squabera na kolejny okres, zawsze będziesz mógł skorzystać ze swojej poprzedniej oferty. Jeżeli dokonasz zakupu na rok za 396 zł i po roku będziesz chciał przedłużyć dostęp znowu na rok to 396 zł to maksymalna cena jaką zapłacisz, nawet jeśli wtedy abonament będzie kosztował np. 750 zł.

Squaber

Squaber.com jest marką należącą do Investio sp. z o.o. Aplikacja istnieje na rynku od 2014 roku.

Naszym celem jest wsparcie inwestorów w skutecznym inwestowanie na giełdach świata.

Kontakt

Jeżeli masz do nas jakieś pytania lub sugestie napisz do nas wiadomość w odpowiedzi na dowolnego maila wysłanego do Ciebie z serwisu.

Możesz również skontaktować się telefonicznie lub mailowo korzystając z tej strony.