Zapraszaj znajomych do Squabera i zyskujcie wspólnie.

20 pkt na start dla poleconego.

10% dla Was obojga od każdej płatności za Premium – bez limitu.

Masz działalność? Zarabiaj dzięki poleceniom! 

 

Wystarczy tylu znajomych, aby ograniczyć Twoje koszty korzystania z Premium do minimum

%

Użytkowników poleca Squabera innym inwestorom

%

Użytkowników uważa, że Squaber im pomógł

%

Użytkowników Squabera Premium jest zadowolona

Na powitanie, Twój znajomy otrzyma 20 pkt

Kiedy Twój znajomy zarejestruje się lub zaloguje do Squabera poprzez Twój link polecający, otrzyma 20 pkt powitalnych!

Każdy punkt to równowartość 1 zł, a wykorzystane mogą być do obniżenia kwoty płatności za dostęp do Squabera Premium! Także tej pierwszej.

Ważne! Osobą poleconą  może być tylko osoba, która nigdy wcześniej nie dokonała płatności za dostęp do wersji Premium. Nie musi jednak to być nowo zarejestrowana osoba.

Zyskujecie 10% od każdej transakcji

Aby utrwalić Waszą więź w Squaberze na zawsze, pierwsza płatność Twojego poleconego znajomego musi być dokonana w ciągu 60 dni od pierwszego powiązania. Za tę płatność otrzymacie po 10% od jej wartości w postaci punktów.

Następnie każda płatność za Squabera Premium od Twojego poleconego znajomego spowoduje naliczenie 10% wartości transakcji w postaci Punktów zarówno Tobie jak i Twojemu znajomemu.

Punkty mogą być wykorzystane do obniżenia kwoty do zapłaty w przyszłych zakupach Squabera Premium. Każdy punkt to równowartość 1 zł!

Nie ma limitu Twoich znajomych!

Im więcej Twoich znajomych dołączy do Squabera Premium tym lepiej dla Ciebie! Nie ograniczamy w żaden sposób grupy Twojego kręgu znajomych w Squaberze.

Za każdym razem, gdy będziesz przedłużał Squabera Premium zgromadzone punkty obniżą Twoją płatność (min. 1 zł).

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą, to skontaktuj się z nami – punkty skonwertujemy płatność na podstawie faktury VAT. Pamiętaj jednak, żeby wcześniej z nami ustalić taki proces i podać dane firmy, abyśmy mogli ją zweryfikować i ustalić zasady rozliczeń.

Jak to wygląda w praktyce?

Dla przykładu, poleciłeś Squabera 5 znajomym. Każdy z nich dołączył do Squabera Premium i nigdy wcześniej nie płacił za dostęp premium. Każdy z nich otrzymuje na start 20 pkt.

Jeden znajomy zdecydował się na zakup na miesiąc za 67 zł. Wykorzystał do pierwszej płatności swoje punkty powitalne, czyli zapłacił 47 zł. W tym momencie zarówno u Ciebie jak i u Twojego znajomego naliczyło się 5 punktów (zaokrąglamy w górę do całości). 

Koljnych trzech znajomych zdecydowało się na zakup od razu na rok! Wykorzystali ofertę 487 zł oraz 20 punktów powitalnych – tym samym każdy z nich zapłacił 467 zł. Wszyscy otrzymują 47 punktów, a Ty aż 141!

Ostatni Twój znajomy zakupił Pakiet Edukacyjny za 996 zł. Zyskał dostęp do całej naszej edukacji, przy okazji korzystając z punktów powitalnych obniżył kwotę do zapłaty o 20 zł, czyli zapłacił 976 zł. Zarówno on jak i Ty otrzymaliście po 98 punktów!

Podsumowując, po 5 transakcjach Twoich znajomych, zyskałeś aż 244 punktów. Jak będziesz chciał przedłużyć dostęp, to aż o 244 zł obniżysz sobie płatność! A przy kolejnych płatnościach Twoich znajomych ponownie zyskasz nowe punkty.

Pamiętaj, nic nie ryzykujesz

Nie masz pewności, że Twojemu znajomemu Squaber przypadnie do gustu? Nic nie ryzykujecie. 

Do 30 dni od płatności Twój znajomy ma gwarancję satysfakcji. Może poprosić o zwrot zapłaconej kwoty, a my oddamy całą zapłaconą kwotę.

W związku z tą gwarancją, punkty jakie otrzymuje się w programie są przez okres 30 dni oznaczone jako „Oczekujące”. Po minięciu gwarancji satysfakcji, kiedy mamy pewność, że Twój znajomy chce z nami dalej działać, punkty będą do przeznaczone wykorzystania.

Squaber

Squaber.com jest marką należącą do Investio sp. z o.o. Aplikacja istnieje na rynku od 2014 roku.

Naszym celem jest wsparcie inwestorów w skutecznym inwestowanie na giełdach świata.

Kontakt

Jeżeli masz do nas jakieś pytania lub sugestie napisz do nas wiadomość w odpowiedzi na dowolnego maila wysłanego do Ciebie z serwisu.

Możesz również skontaktować się telefonicznie lub mailowo korzystając z tej strony.