Inwestuj na giełdzie w Warszawie, Nowym Jorku czy Frankfurcie za 0 zł prowizji

Dla pierwszych 5 transakcji w miesiącu, których łączna wartość nie przekracza równowartości 30 000 euro.

Rachunek Maklerski jest oferowany przez X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. (XTB) i dotyczy rynku kasowego, czyli zwykłych akcji, a nie kontraktów CFD na akcje lub akcji syntetycznych. Wszystkie dodatkowe szczegóły znajdziesz na stronach XTB.

Jedną z głównych barier dla inwestycji w poza granicami Polski jest brak taniej oferty na dostęp do rynków zagranicznych.

Teraz to się zmienia. Zobacz przykłady transakcji na akcjach w Polsce i USA, które kosztowały 0 zł przesłane do nas od osób, które spróbowały kupić dosłownie kilka sztuk akcji różnych spółek z USA i Polski.

Dlaczego warto korzystać z tego rachunku?

Bardzo dobra platforma X-Station 5

Wielokrotnie nagradzana i łatwa w obsłudze platforma jest zaprojektowana tak, aby sprostać umiejętnościom zarówno doświadczonym, jak i początkującym traderom.

Przyznajemy, że wcześniej w zespole Squabera z niej nie korzystaliśmy, ale ten rachunek nas do tego przekonał i nie można jej nic zarzucić. W świecie dość archaicznego oprogramowania znanego z polskiego rynku to naprawdę wysokiej jakości powiew świeżości. Warto spróbować.

Darmowe notowania i inne funkcje!

Pełny dostęp do aktualnych informacji o cenach na rynku kasowym oraz dodatkowe funkcje wbudowane w platformę takie jak np. kalendarium wydarzeń, skaner akcji czy skaner funduszy ETF.

Wykorzystanie rachunku XTB połączonego z sygnałami ze Squabera przyniesie jeszcze lepsze efekty. Dodatkowe oszczędności na prowizji oraz dywersyfikacja geograficzna, są czynnikami, które mogą bezpośrednio wpłynąć na poprawę Twoich wyników i zmniejszenie ryzyka.

 

Akcje z różnych rynków dostępne na wyciągniecie ręki. Zobacz przykłady.

Nadzorowany polskie organy nadzoru

X-Trade Brokers DM S.A. prowadzi działalność maklerską na podstawie zezwolenia udzielonego przez Komisję Papierów Wartościowych i Giełd oraz podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego (nr licencji DDM-M-4021-57-1/2005).

Dostęp nie tylko do rynku akcji

Pamiętaj, że na rachunku XTB możesz korzystać nie tylko z dostępu do rynku kasowego na giełdach świata, ale również z innych instrumentów finansowych, w tym instrumentów z dźwignią takich jak kontrakty CFD na kursy walut, kontrakty CFD na kursy akcji czy kontrakty CFD na indeksy i surowce.

Informacje o wynagrodzeniu dla Squabera

Jeżeli jeszcze nie jesteś klientem XTB i zdecydujesz się założyć ten rachunek inwestycyjny korzystając z tego linku to Investio sp. z o.o. (właściciel Squabera) otrzyma za to wynagrodzenie. Środki te przeznaczamy na rozwój darmowych treści, które udostępniamy na naszych stronach. Jak zapewne zauważyłeś w żadnym miejscu w naszych serwisach nie publikujemy tradycyjnych reklam. Jeżeli już decydujemy się zaprezentować produkty lub usługi podmiotów 3 robimy to zachowując pełną kontrolę i pokazując możliwości jakie one dają. Mamy nadzieję, że doceniasz to podejście. Uważamy również, że powinieneś wiedzieć o tym systemie wynagradzania. Będzie nam bardzo miło jeśli skorzystasz z naszego linku afiliacyjnego.

Ostrzeżenie o ryzyku

Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na inwestycje poza rynkiem kasowym w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

Squaber

Squaber.com jest marką należącą do Investio sp. z o.o. Aplikacja istnieje na rynku od 2014 roku.

Naszym celem jest wsparcie inwestorów w skutecznym inwestowanie na giełdach świata.

Kontakt

Jeżeli masz do nas jakieś pytania lub sugestie napisz do nas wiadomość w odpowiedzi na dowolnego maila wysłanego do Ciebie z serwisu.

Możesz również skontaktować się telefonicznie lub mailowo korzystając z tej strony.