Dowiedz się jak możesz uzyskać w łatwy i szybki sposób dostęp do spółek z USA i wziąć udział w hossie, która panuje tam od lat.

Nawet jeśli dysponujesz ograniczonym kapitałem i nie władasz językiem Shakespeare’a możesz szybko i łatwo inwestować w Stanach Zjednoczonych, w największe marki znane na całym świecie!

Aby inwestować na rynku amerykańskim potrzebujesz narzędzi i wiedzy.
My zapewnimy Ci jedno i drugie.

Poznaj nowoczesne rozwiązanie stworzone z myślą o potrzebach inwestorów indywidualnych, którzy chcą rozpocząć przygodę z giełdą w USA i na innych rynkach.

Aby inwestować na rynku amerykańskim potrzebujesz narzędzi i wiedzy.
My zapewnimy Ci jedno i drugie.

“Rachunek inwestycyjny w CMC Markets”

Dowiedz się w jaki sposób wykorzystać dźwignię finansową w kontraktach CFD na akcje.

Dlaczego warto korzystać z tego rachunku?

Przejrzysta, autorska platforma transakcyjna dającą możliwości niedostępne na polskim rynku

Wieloletnie doświadczenie twórców oprogramowania transakcyjnego przekłada się na niezawodność w działaniu, bezpieczeństwo transakcji oraz łatwość i intuicyjność obsługi.

Bogaty zestaw narzędzi analitycznych pozwala na szybką ocenę aktualnej sytuacji na rynku, a praktyczne funkcjonalności transakcyjne pozwolą na skorzystanie z każdej okazji na udaną transakcję.

Darmowe notowania LIVE i wiele dodatkowych bonusów!

Pełny dostęp do aktualnych informacji!

Bądź tak pewny ceny po jakiej zawierasz transakcje jak to tylko możliwe. Zawsze znaj dokładną wartość swojego portfela.

Broker z tradycjami, działający na rynku od 1989 roku

Nadzorowany przez brytyjskie i polskie organy nadzoru

CMC Markets rozpoczęło swoją działalność w 1989 roku w Londynie i nadal wyznacza trendy w inwestowaniu online. Dzisiaj obsługuje swoich Klientów z 13 międzynarodowych centrów w Europie, Azji, Australii i Ameryce Północnej.

Dostęp do ponad 4000 instrumentów z rynku amerykańskiego!

Wśród nich marki istniejące na rynku nawet ponad 100 lat! Jeśli chcesz inwestować w stabilne firmy o ugruntowanej pozycji na całym świecie to nie ma lepszego miejsca aby to robić.

Od teraz możesz inwestować w niemal wszystkie instrumenty, które są dostępne również w Squaberze.

Możliwość korzystania z dźwigni finansowej

Dźwignia to ogromna okazja, ale trzeba jej używać rozsądnie!

Jednak właściwie użyta pozwala osiągnąć znaczące zyski nawet przy ograniczonym kapitale początkowym. Zdecydowanie warto nauczyć się handlowania z jej użyciem!

Dlatego w ramach tej propozycji przygotowaliśmy specjalny kurs tylko na ten temat.

Informacje o wynagrodzeniu dla Squabera

Jeżeli jeszcze nie jesteś klientem CMC Markets i zdecydujesz się założyć ten rachunek inwestycyjny korzystając z tego linku to Investio sp. z o.o. (właściciel Squabera) otrzyma za to wynagrodzenie. Środki te przeznaczamy na rozwój darmowych treści, które udostępniamy na naszych stronach. Jak zapewne zauważyłeś w żadnym miejscu w naszych serwisach nie publikujemy tradycyjnych reklam. Jeżeli już decydujemy się zaprezentować produkty lub usługi podmiotów 3 robimy to zachowując pełną kontrolę i pokazując możliwości jakie one dają. Mamy nadzieję, że doceniasz to podejście. Uważamy również, że powinieneś wiedzieć o tym systemie wynagradzania. Będzie nam bardzo miło jeśli skorzystasz z naszego linku afiliacyjnego.

Pełna oferta CMC Markets dotycząca rynku akcyjnego obejmuje prawie 10 000 spółek z całego świata

Korzystanie z oferty CMC z dnia na dzień sprawia, że uzyskujemy dostęp do światowych rynków.

Klasyczny rachunek giełdowy pozwala inwestować w około 500 spółek na GPW. Dzięki tej ofercie uzyskujesz dostęp do prawie 20-krotnie większej oferty.

Ostrzeżenie o ryzyku

Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na inwestycje poza rynkiem kasowym w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem. Miej również na uwadze to, że większość inwestorów traci pieniądze na rynkach OTC. Pełne raporty na ten temat znajdziesz na stronach KNF.

Squaber

Squaber.com jest marką należącą do Investio sp. z o.o. Aplikacja istnieje na rynku od 2014 roku.

Naszym celem jest wsparcie inwestorów w skutecznym inwestowanie na giełdach świata.

Kontakt

Jeżeli masz do nas jakieś pytania lub sugestie napisz do nas wiadomość w odpowiedzi na dowolnego maila wysłanego do Ciebie z serwisu.

Możesz również skontaktować się telefonicznie lub mailowo korzystając z tej strony.