Materiały dodatkowe do

Segregatora Inwestycyjnego

Segregator inwestycyjny został rozszerzony o materiały dostępne online. W ich skład wchodzi przede wszystkim arkusz w formacie XLS (excel) do kalkulacji oczekiwanej stopy zwrotu oraz przeprowadzenia własnej ankiety określającej skłonność i zdolność do podejmowania ryzyka. Udostępniamy również niektóre karty do segregatora do samodzielnego druku, na wypadek gdybyś potrzebował ich więcej.

Arkusz Kalkulacyjny

Uwaga! Arkusz kalkulacyjny jest rozbudowany. W niektórych przypadkach wymaga użycia dodatku Solver. Zapoznaj się z instrukcją obsługi w formie Wideo. Jeżeli pojawią się jakieś problemy skontaktuj się z nami.

E-book w formie pdf

Uwaga! Ebook zawiera około 50 stron. W pierwszej części zawiera informacje dotyczące budowania strategii inwestycjnych. W drugiej zawiera szczegółowy opis dwóch strategii – Szczyty i Dna oraz Strefy Popytu.

Materiały do druku

Wybierz z listy powyżej dowolną kartę do druku własnego. Część z nich (np. karta strategii) jest kartą dwustronną, dlatego koniecznie pamiętaj, aby tak ją tez wydrukować.

Masz pytania? Zadzwoń pod +48 533 009 554 lub skontaktuj się na czacie w prawym dolnym rogu ekranu.

Squaber

Squaber.com jest marką należącą do Investio sp. z o.o. Aplikacja istnieje na rynku od 2014 roku.

Naszym celem jest wsparcie inwestorów w skutecznym inwestowanie na giełdach świata.

Kontakt

Jeżeli masz do nas jakieś pytania lub sugestie napisz do nas wiadomość w odpowiedzi na dowolnego maila wysłanego do Ciebie z serwisu.

Możesz również skontaktować się telefonicznie lub mailowo korzystając z tej strony.