ZAAWANSOWANA

Analiza Techniczna

 

Każdego roku na rynku wydawniczym ukazują się dziesiątki pozycji na temat zaawansowanej analizy wykresów. Istnieje zatem wiele metod dojścia do właściwej konkluzji odnośnie inwestycji na rynku, jednak sam sposób zastosowania konkretnej techniki jest najważniejszy.

Stale pojawiające się nowe metody podejścia do wykresów, według twórców dostosowane do „nowych” uwarunkowań rynkowych, cieszą się dużym powodzeniem. Należy zatem odsiać ziarno od plew i pozostawić tylko te z mało znanych i mniej popularnych metod analizy, które przynoszą ponadprzeciętne zyski inwestorom. Tego właśnie nauczysz się na tych warsztatach.

W skład kursu ZAAWANSOWANA Analiza Techniczna wchodzą 3 lekcje

Zbędne i niezbędne wskaźniki analizy technicznej

W czasie lekcji dowiesz się,
 • co oznaczają skomplikowane matematycznie wzory wskaźników,
 • które wskaźniki działają, a które wprowadzają w błąd,
 • jak stosować wskaźniki w analizie technicznej,
 • dlaczego kilka podstawowych wskaźników analizy technicznej jest w 90% źle interpretowana,
 • jak poprawić skuteczność inwestycji szczególnie w perspektywie kilku tygodniowych inwestycji.

Warsztaty z alternatywnych form zarabiania na GPW

W czasie 2 lekcji dowiesz się:

 • jakie alternatywne metody prezentacji wykresu zdobywają popularność i mogą być przydatne,
 • jak stosować technikę Ichimoku, uważaną za największe odkrycie ostatnich lat w handlu,
 • dlaczego warto do zwykłego warsztatu kreślarskiego dodać kilka innych strategii analizy,
 • w jakich sytuacjach alternatywne narzędzia analizy technicznej przenoszą wyższe stopy zwrotu,
 • jakie alternatywne wskaźniki analizy technicznej mogą przewidywać bessę,
 • czym są groźnie brzmiące techniki Fibonacciego i Ganna.

Bonus – lekcja praktyczna

W czasie tej lekcji zobaczysz w jaki sposób wykorzystać poznaną wcześniej wiedzę w praktyce.

Masz pytanie?

Zadzwoń: +48 695 746 408 lub napisz: opiekun@squaber.com

W ramach Pakietu Zaawansowana Analiza Techniczna otrzymujesz dostęp do nagrań 3 wymienionych wyżej lekcji bezpośrednio na naszej platformie edukacyjnej.

Po rejestracji i zakupie materiały będą dostępne dla Ciebie bezterminowo we wskazanym przez nas miejscu. Dodatkowo z platformą edukacyjną zintegrowane jest konto w aplikacji dla inwestorów squaber.com. Możesz z niego korzystać, ale nie musisz tego robić (to nic nie kosztuje).

Każdy kto zarejestruje się w na naszej platformie edukacyjnej otrzyma od nas e-booka dotyczącego dwóch promowanych przez nas strategii inwestycyjnych. W e-booku znajdują się również zniżki na zakupy w księgarniach internetowych oraz zniżki na prowizje w domach maklerskich.

Zapraszamy do zakupów:

Pamiętaj o tym, że na każdy nasz produkt dajemy gwarancję satysfakcji.

Nie inaczej jest w tym wypadku. Jeżeli po szkoleniach uznasz, że nie jesteś zadowolony to wystarczy, że dasz nam o tym znać i zwrócimy Ci pieniądze.

Marcin Tuszkiewicz

Marcin Tuszkiewicz

Inwestor, CEO Squaber.com

Michał Palaczyk

Michał Palaczyk

Inwestor, Analityk Squaber.com

Najważniejsze funkcjonalności dostępne po zakupie

ALERTY TRANSAKCYJNE to podstawowa funkcjonalność Premium. Są one generowane na bazie m.in. Strategii Szczyty i Dna, która od początku istnienia dała zysk aż 123% i to po uwzględnieniu prowizji. Każdy alert zawiera wszystkie potrzebne parametry transakcji oraz rozbudowany opis. Dodatkowo każdy taki sygnał jest prowadzony - oznacza to, że jeśli wydarzy się coś istotnego z punktu widzenia naszych strategii zostaniesz niezwłocznie o tym poinformowany, a wszystkie parametry sygnału zostaną odpowiednio dostosowane.

AUTOMATYCZNA STRATEGIA TRENDOWA to idealne rozwiązanie do poszukiwania okazji na szerokim rynku. W sposób w pełni zautomatyzowany nasi Użytkownicy otrzymują alerty o instrumentach, które wybijają ponad swoje 20 okresowe maksimum, co według sławnej już Grupy Żółwia było jedną z metod poszukiwania okazji. Sygnały te są następnie prowadzone i o zamknięciu Użytkownicy również są informowani. Od 2019 roku strategia ta przyniosła aż 280% zysku i to przy bardzo bezpiecznym zarządzaniu kapitału. Startując z 25 tys. zł  i ryzykując nie więcej niż 200 zł na transakcję, aktualna wartość portfela to 95 tys. zł .

APLIKACJE MOBILNE ułatwiają Ci korzystanie z funkcjonalności i alertów. Dzięki nim każdą wiadomość możemy błyskawicznie przekazać prosto na Twój telefon. W wersji premium, każda funkcjonalność squaber.com dostępna w wersji na komputery jest również dostępna poprzez aplikacje mobilne. Oznacza to, że w swoim telefonie możesz międzyinnymi śledzić wyniki swoich portfeli, dokonywać analiz oraz przeglądać wszystkie alerty. Udostępniamy wersje na systemy Android i iOS.

UNIKALNE NARZĘDZIA, których nie znajdziesz w żadnym innym serwisie, takie jak strefy popytu czy wskaźnik Squaber Trendy. Na bazie stref popytu zbudowaliśmy kompletną strategię inwestycyjną (więcej), której wyniki publikujemy od początku 2018 roku. Dzięki tym rozwiązaniom lepiej niż kiedykolwiek będziesz określał momenty zakupu i sprzedaży akcji, jak również planował swoje pojedyncze transakcje jak i całą strategię. Nasze alerty transakcyjne bazują właśnie na tych narzędziach.

NOWOCZESNE WYKRESY Z OPCJĄ ZAPAMIĘTYWANIA ANALIZ sprawią, że każda Twoja analiza będzie dla Ciebie dostępna. Masz możliwość korzystania z obszernej biblioteki wskaźników technicznych. Z naszej strony dodaliśmy autorski wskaźnik Squaber Trendy, który w precyzyjny sposób identyfikuje panujący na spółce trend. Dzięki temu możesz dokonywać transakcji w optymalnych miejscach. Analizy na wykresach synchronizują się między urządzeniami.

BIEŻĄCE ANALIZY SPÓŁEK pozwalają poznać naszą opinię na temat różnych walorów notowanych na giełdach. Obecnie zapewniamy aktualizację dla około 50 spółek z GPW. Każdy komentarz zawiera obszerny opis sytuacji oraz nasze przewidywania co do dalszego rozwoju sytuacji. Udostępniamy również pełną listę historycznych komentarzy, tak abyś mógł prześledzić rozwój wydarzeń. Jako Użytkownik Premium masz również możliwość zgłoszenia nam swojej spółki do analizy. Po odpowiednim przygotowaniu opublikujemy dla niej stosowną analizę.

AUTOMATYCZNA ANALIZA FINANSOWA pozwala w kilka chwil ocenić ogólną sytuację finansową spółki oraz sprawdzić jak na tle konkurencji przedstawia się sytuacja 5 kluczowych obszarów jej funkcjonowania. Pełna ocena obejmuje takie obszary, jak strukturę bilansu i rachunku wyników, rentowność aktywów i kapitału własnego, wycenę przedsiębiorstwa na tle osiąganych wyników, zyskowność prowadzonej działalności oraz pozostałe elementy takie jak dywidenda, czy przepływy operacyjne.

SPOTKANIA ANALITYCZNE ONLINE NA ŻYWO, które odbywają się co tydzień dla Użytkowników z dostępem premium. Każde spotkanie ma 2 części - w pierwszej z nich poruszamy temat przewodni spotkania (to może być analiza konkretnej spółki, sektora, branży, trendów makroekonomicznych czy wydarzeń). W drugiej dokonujemy bieżącej analizy wybranych przez Użytkowników premium spółek. Udostępniamy również nagrania jeśli nie możesz być z nami na żywo. W ciągu roku takich spotkań jest około 50.

NIELIMITOWANA LICZBA PORTFELI INWESTYCYJNYCH, dzięki którym zmierzysz nie tylko efektywność swoich rzeczywistych inwestycji, ale również przetestujesz strategie, które zamierzasz wykorzystać w przyszłości. W ramach portfeli udostępniamy wykres linii kapitału oraz stopy zwrotu, pełną historię transakcji, rozbudowane statystyki oraz bieżące wyniki składników portfela. Funkcjonalność ta jest również obecna w naszych aplikacjach mobilnych co zapewnia, że będziesz mógł śledzić swoje inwestycje gdziekolwiek jesteś.

POZOSTAŁE ALERTY, takie jak alerty z media monitora (monitorujemy publikacje dotyczące spółek), alerty z komunikatami ze spółek, własne alerty cenowe, które możesz samemu skonfigurować. Dzięki nim będziesz na bieżąco ze spółkami, które Cię intersują. W ten sposób możesz śledzić dowolną liczbę spółek. Alerty dodatkowe funkcjonują równolegle z pozostałymi alertami opisanymi wyżej takimi jak alerty transakcyjne, alerty ze stref popytu i podaży czy alerty z komentarzami zespołu.

POZOSTAŁE ELEMENTY PROFILU SPÓŁKI, takie jak opis aktualnej sytuiacji technicznej, informacje o dywidendach, ostatnie komunikaty ze spółki, Twoja historia ze spółką w portfelu, podstawowe informacje, stopy zwrotu za wybrane okresy, dodatkowe ostrzeżenia dla poszczególnych walorów. Generalnie w strefie premium każda funkcjonalność aplikacji squaber.com w wersji na przeglądarki i aplikacje mobilne jest dla Ciebie dostępna.

Squaber

Squaber.com jest marką należącą do Investio sp. z o.o. Aplikacja istnieje na rynku od 2014 roku.

Naszym celem jest wsparcie inwestorów w skutecznym inwestowanie na giełdach świata.

Kontakt

Jeżeli masz do nas jakieś pytania lub sugestie napisz do nas wiadomość w odpowiedzi na dowolnego maila wysłanego do Ciebie z serwisu.

Możesz również skontaktować się telefonicznie lub mailowo korzystając z tej strony.