Chcesz podejmować świadome decyzje na giełdzie?

Masz dość nerwowego działania, które stresuje Cię za każdym razem?

Chcesz zarabiać regularnie i systematycznie?

Jak kupować dobre spółki?
ZYSKOWNA STRATEGIA INWESTYCYJNA

Od 2007 roku profesjonalnie zajmuje się giełdą. Regularnie dzieli się analizami w Squaber.com, tworzy portfele i szuka okazji. Jego wiedza została doceniona przez tysiące inwestorów w Polsce.

 

Skorzystaj praktycznego warsztatu Michała Palaczyka! 

własnych strategii

lat doświadczenia

zawartych transakcji

Firmy zajmujące się handlem algorytmicznym wyliczyły, że ponad 250 czynników może wpływać na wyniki firm.

Czy aby na pewno to wszystko trzeba liczyć i sprawdzać? Czy czasem nie jest to to swoiste zakrzywienie rzeczywistości wywołane przez data mining i wtórne określenie wpływu różnych czynników?

Niestety początkujący inwestorzy, starają się podejmować decyzje uwzględniając wszystkie możliwe czynniki wpływające na kurs akcji. To nie jest możliwe!

Kolejnym błędem jest szukanie gotowych rozwiązań, które szybko okazują się porażkami. To nie koniec problemów, ponieważ niedoświadczone osoby:

 • Kupują i sprzedają płacąc wysokie prowizje.
 • Efektem ich działania jest ostatecznie swoiste „kręcenie się w miejscu”.
 • Nie mają wyników finansowych – tracą czas.

Czy chcesz skończyć tak jak większość inwestorów?

Pod koniec maja tego roku większość zeznań PIT składanych do Urzędu Skarbowego w rozliczeniu podatku giełdowego zakończy się stratą. Jak tego uniknąć się?

Musisz mieć plan strategie i determinacje. Powiem Ci jak ją stworzyć i wdrożyć.

Michał Palaczyk

Michał Palaczyk

Inwestor, Główny Analityk w Squaber.com

Michał Palaczyk jest profesjonalnym inwestorem giełdowym, specjalizującym się w handlu na kontraktach terminowych, na akcjach oraz na towarach i surowcach. Jest aktywny na rynku od 2007 roku. W Squaber.com odpowiada za analizę spółek oraz poszukiwanie okazji inwestycyjnych na akcjach, natomiast w Investio.pl dzieli się swoją wiedzą w zakresie inwestycji na rynku towarowym.

Podczas 2 spotkań na żywo oraz dwóch dodatkowych godzinnych nagrań, dowiesz się jak krok po kroku wypracować swoją strategię na bazie moich 13 letnich doświadczeń i sprawdzonej strategii jaką ode mnie otrzymasz

 

Inwestorem giełdowym może zostać każdy. Ryzykowanie własnych pieniędzy i przeznaczenie ich na wszelakie projekty jest dobrowolne. Aby zostać lekarzem lub prawnikiem musisz skończyć długie studia, a później staż. Podobnie ma się sytuacja przy innych zawodach specjalistycznych. Inwestowanie na giełdzie nie jest w żadnym aspekcie prostsze, niż zaprojektowanie domu czy wydanie poprawnej diagnozy lekarskiej. Jednak stajemy się inwestorami bez żadnego przygotowania, swoje doświadczenie i wiedzę zbieramy na rynku ryzykując własne pieniądze, często je tracąc.

Warsztaty Na Żywo #1
13.05.2020r., godz. 20:00
Kamienie milowe rozwoju inwestora

Kamienie milowe rozwoju inwestora

W pierwszej części warsztatów opowiem ci o tym, jak rozsądnie nauczyć się rynku, jak uniknąć płacenia swoistego wpisowego za pojawienie się na giełdzie. Przedstawię kamienie milowe, które dadzą Ci szansę na stworzenie własnego stylu inwestowania, który będzie przynosił Ci zyski.

Warsztaty Na Żywo #2
20.05.2020r., godz. 20:00
Jak skutecznie zarabiać na giełdzie?

Jak skutecznie zarabiać na giełdzie?

Warunkiem kluczowym uzyskiwania dobrych wyników inwestycyjnych jest posiadanie strategii. Musisz stworzyć zbiór zasad, których nie możesz łamać. Podczas drugiego spotkania warsztatowego przedstawię Ci gotowy zbiór zasad i procedur, które możesz wdrożyć w swojej strategii inwestycyjnej. Dzięki warsztatom będziesz gotów stawić czoła rynkom giełdowym.
Poznasz także podstawowe zasady generujące zmienność instrumentów giełdowych oraz procesy, które doprowadzają do wzrostu cen akcji na rynku.

BONUS 

Materiały dodatkowe:

#1 Plik – PDF zawierający:

 • materiały o strategiach,

 • elementy psychologii inwestowania,

 • cenne wskazówki dla początkujących i mających problem z zarabianiem inwestorów,

#2 Plik – Excel zawierający skumulowane dane z rynku, które zazwyczaj trzeba szukać w wielu miejscach, takie jak kompletne dane finansowe pod względem wskaźnikowym oraz wiele ciekawych statystyk, które wyciągane są z notowań giełdowych. 

 

Masz pytanie?

Zadzwoń: +48 695 746 408 lub napisz: opiekun@squaber.com

Co obejmuje dostęp?

W ramach Pakietu Opanuj Giełdę „Jak zbudować strategię?” otrzymujesz dostęp do spotkania na żywo z możliwością zadawania pytań, nagrań 2 wymienionych wyżej lekcji bezpośrednio na naszej platformie edukacyjnej. Otrzymasz także dostęp do „8 ZASAD Damodarana & Barucha budowania Strategii” w formie wideo (2 godziny) oraz dodatkowych materiałów.

Po rejestracji i zakupie materiały będą dostępne dla Ciebie bezterminowo we wskazanym przez nas miejscu. Otrzymasz również link do pokoju webinarowego wraz z danymi do logowania. Spotkania będziesz mógł obejrzeć na żywo lub odtworzyć z nagrania.

Warsztaty Jak zbudować skuteczną strategię inwestycyjną

Oferta dla pozostałych Użytkowników
zł.597
 • Dostęp do spotkań na żywo – możliwość dyskusji i zadawania pytań
 • Nieograniczony dostęp do nagrań z wszystkich spotkań
 • Prezentacje do pobrania
 • BONUS: Dodatkowy PDF z materiałami oraz plik excel z danymi
 • Gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy

Pamiętaj o tym, że na każdy nasz produkt dajemy gwarancję satysfakcji 30 dni.

Nie inaczej jest w tym wypadku. Jeżeli po szkoleniach uznasz, że nie jesteś zadowolony to wystarczy, że dasz nam o tym znać do 30 dni od zakupu i zwrócimy Ci pieniądze.

Squaber

Squaber.com jest marką należącą do Investio sp. z o.o. Aplikacja istnieje na rynku od 2014 roku.

Naszym celem jest wsparcie inwestorów w skutecznym inwestowanie na giełdach świata.

Kontakt

Jeżeli masz do nas jakieś pytania lub sugestie napisz do nas wiadomość w odpowiedzi na dowolnego maila wysłanego do Ciebie z serwisu.

Możesz również skontaktować się telefonicznie lub mailowo korzystając z tej strony.