Eksperci Squaber.com przedstawiają 2h cykl edukacyjny pt.

5 Strategii Wielkich Inwestorów

Aby znaleźć się w grupie inwestorów, którzy zarabiają trzeba mieć profesjonalnie stworzoną strategię inwestycyjną. Niestety większość inwestorów podczas swoich decyzji kieruje się wyłącznie emocjami, bądź różnymi plotkami albo przeczuciem.

Aby jednak osiągać stabilne, długoterminowe zyski na giełdzie nie można zaufać losowym czynnikom. Chcemy abyś na giełdzie postępował według swojego planu i już nigdy nie pytał innych co robić dalej. Na tych warsztatach poznasz 5 strategii inwestycyjnych oraz zobaczysz jak możesz je wykorzystać w praktyce na GPW.

W skład pakietu wchodzą 3 lekcje

Zasady tworzenia strategii inwestycyjnej

Podczas tego spotkania pokazujemy, czym różnią się przypadkowe decyzje inwestycyjne od pełnej strategii oraz pokazujemy w jaki sposób zbudować strategię dopasowaną do potrzeb i możliwości. Zagadnienia omawiane tutaj przygotowują uczestnika na lekcję #2.

5 strategii wielkich inwestorów, które możesz od razu zacząć używać

Podczas lekcji omówionych zostało 5 strategii, które można adaptować do swojego podejścia inwestycyjnego. Są to, Strategia Michaela Steinhardta, kontrowersyjna strategia Balanced Choice, strategie Mistrzów Inwestycyjnych w kategorii akcje, Taktyka Williama O’Neila, zmodyfikowana strategia Warrena Buffetta..

Co obejmuje dostęp?

W ramach Pakietu 5 Strategii Wielkich Inwestorów otrzymujesz dostęp do nagrań 2 wymienionych wyżej lekcji bezpośrednio na naszej platformie edukacyjnej.

Po rejestracji i zakupie materiały będą dostępne dla Ciebie bezterminowo we wskazanym przez nas miejscu. Dodatkowo z platformą edukacyjną zintegrowane jest konto w aplikacji dla inwestorów squaber.com. Możesz z niego korzystać, ale nie musisz tego robić (to nic nie kosztuje).

Każdy kto zarejestruje się w na naszej platformie edukacyjnej otrzyma od nas e-booka dotyczącego dwóch promowanych przez nas strategii inwestycyjnych. W e-booku znajdują się również zniżki na zakupy w księgarniach internetowych oraz zniżki na prowizje w domach maklerskich.

Zapraszamy do zakupów:

Pamiętaj o tym, że na każdy nasz produkt dajemy gwarancję satysfakcji.

Nie inaczej jest w tym wypadku. Jeżeli po szkoleniach uznasz, że nie jesteś zadowolony to wystarczy, że dasz nam o tym znać i zwrócimy Ci pieniądze.

Marcin Tuszkiewicz

Marcin Tuszkiewicz

Inwestor, CEO Squaber.com

Michał Palaczyk

Michał Palaczyk

Inwestor, Analityk Squaber.com

Zobacz inne nasze materiały szkoleniowe

Warsztaty Kontrakty terminowe na GPW w Praktyce

594
  • Specjalna cena dla użytkownika PREMIUM Squabera - dołącz do Premium, aby zyskać dodatkowe 50% zniżki
  • +BONUS #1 Kompedium o kosztach i specyfikacji kontraktow terminowych
  • +BONUS #2 Klucz powtarzalnych formacji na WIG20
  • Bezterminowy dostęp do nagrań z wszystkich spotkań
  • Prezentacje do pobrania
  • Gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy

Squaber

Squaber.com jest marką należącą do Investio sp. z o.o. Aplikacja istnieje na rynku od 2014 roku.

Naszym celem jest wsparcie inwestorów w skutecznym inwestowanie na giełdach świata.

Kontakt

Jeżeli masz do nas jakieś pytania lub sugestie napisz do nas wiadomość w odpowiedzi na dowolnego maila wysłanego do Ciebie z serwisu.

Możesz również skontaktować się telefonicznie lub mailowo korzystając z tej strony.