Eksperci Squaber.com przedstawiają 4 godzinny cykl edukacyjny pt.

Inwestowanie na Giełdzie

Pakiet Szkoleń Podstawowych

Materiał ten jest przeznaczony dla początkujących inwestorów, którzy nie mają jeszcze swojej strategii inwestycyjnej i zastanawiają się jak ją zbudować.

Niezależnie od tego czy już dokonujesz transakcji na giełdzie, czy dopiero o tym myślisz, jeśli tylko wydaje Ci się, mógłbyś lepiej uporządkować swoje poczynania, to ten pakiet jest dla Ciebie. Po obejrzeniu tych 4, trwających po około 1 godzinę, nagrań będziesz w stanie lepiej uporządkować swoje inwestycje. Dodatkowo wyeliminujesz z nich zbędne elementy i skupisz się tylko na tym co ważne.

W skład pakietu wchodzą 4 lekcje

Dlaczego niektórzy prawie zawsze zarabiają na giełdzie?

Z tego nagrania dowiesz się dlaczego niektórzy inwestorzy są w stanie prawie zawsze zarabiać na giełdzie, niezależnie od panującego trendu i nauczysz się jak ich efektywnie naśladować.

Jak wybrać spółkę z potencjałem wzrostu?

W czasie tej lekcji poznasz 3 poważne pułapki, jakie tkwią w sprawozdaniach finansowych oraz 3 proste kroki jak znaleźć doskonałą okazję do inwestycji łącząc fundamenty z wykresem. Dodatkowo dowiesz się jak uchronić się przed najpoważniejszym błędem jaki popełnia większość inwestorów, czyli będziesz w stanie odrzucić złą spółkę z kręgu tych godnych Twojej uwagi.

 

Jak unikać dużych strat na giełdzie?

Ten materiał pozwoli Ci poznać 5 najniebezpieczniejszych pułapek umysłu, które sprawiają, że tracisz pieniądze oraz 5 kroków do opanowania własnych emocji na giełdzie. Odkryj również 4 typy osobowości inwestora i sposób na odkrycie jakim typem jesteś Ty!

Jak generować zyski na giełdzie jednocześnie ograniczając straty?

Zobacz 7 najczęstszych błędów w inwestowaniu, których poznanie może kosztować Cię wiele czasu i pieniędzy. Dowiedz się dlaczego nasze zyski potrafią zamienić się w wysokie straty i jak tego uniknąć oraz poznaj 3 sposoby na egzekwowanie od siebie własnej strategii.

Co obejmuje dostęp?

W ramach Pakietu Szkoleń Podstawowych otrzymujesz dostęp do nagrań 4 wymienionych wyżej lekcji bezpośrednio na naszej platformie edukacyjnej.

Po rejestracji i zakupie materiały będą dostępne dla Ciebie bezterminowo we wskazanym przez nas miejscu. Dodatkowo z platformą edukacyjną zintegrowane jest konto w aplikacji dla inwestorów squaber.com. Możesz z niego korzystać, ale nie musisz tego robić (to nic nie kosztuje).

Każdy kto zarejestruje się w na naszej platformie edukacyjnej otrzyma od nas e-booka dotyczącego dwóch promowanych przez nas strategii inwestycyjnych. W e-booku znajdują się również zniżki na zakupy w księgarniach internetowych oraz zniżki na prowizje w domach maklerskich.

Zapraszamy do zakupów:

Masz pytania? Zadzwoń pod +48 604 569 267 lub skontaktuj się na czacie w prawym dolnym rogu ekranu.

Pamiętaj o tym, że na każdy nasz produkt dajemy gwarancję satysfakcji.

Nie inaczej jest w tym wypadku. Jeżeli po szkoleniach uznasz, że nie jesteś zadowolony to wystarczy, że dasz nam o tym znać i zwrócimy Ci pieniądze.

Marcin Tuszkiewicz

Marcin Tuszkiewicz

Inwestor, CEO Squaber.com

Michał Palaczyk

Michał Palaczyk

Inwestor, Analityk Squaber.com

Zobacz inne nasze materiały szkoleniowe

Warsztaty Kontrakty terminowe na GPW w Praktyce

594
  • Specjalna cena dla użytkownika PREMIUM Squabera - dołącz do Premium, aby zyskać dodatkowe 50% zniżki
  • +BONUS #1 Kompedium o kosztach i specyfikacji kontraktow terminowych
  • +BONUS #2 Klucz powtarzalnych formacji na WIG20
  • Bezterminowy dostęp do nagrań z wszystkich spotkań
  • Prezentacje do pobrania
  • Gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy

Squaber

Squaber.com jest marką należącą do Investio sp. z o.o. Aplikacja istnieje na rynku od 2014 roku.

Naszym celem jest wsparcie inwestorów w skutecznym inwestowanie na giełdach świata.

Kontakt

Jeżeli masz do nas jakieś pytania lub sugestie napisz do nas wiadomość w odpowiedzi na dowolnego maila wysłanego do Ciebie z serwisu.

Możesz również skontaktować się telefonicznie lub mailowo korzystając z tej strony.