Eksperci Squaber.com przedstawiają 3 godzinny cykl edukacyjny pt.

Podstawowa Analiza Techniczna

Cykl 3 szkoleń z Analizy Technicznej, dzięki którym w przystępnej formie poznasz wiedzę zawartą w kilkudziesięciu książkach poświęconych temu tematowi. Jeżeli zastanawiasz się jak wykorzystać tą technikę w inwestowaniu na giełdzie lub chcesz poprawić swój warsztat to ten pakiet jest dla Ciebie.

Analiza techniczna jest bardzo subiektywną dziedziną analizy akcji. W związku z tym powstało na jej temat setki, jeśli nie tysiące pozycji książkowych. Bazując na kilkudziesięciu z nich wyodrębniliśmy dla Ciebie te aspekty, które są najważniejsze z punktu widzenia skutecznego inwestowania. Na tej podstawie będziesz mógł dokonywać skutecznych transakcji i zgłębiać temat dalej.

W skład pakietu wchodzą 3 lekcje

Analiza techniczna – wprowadzenie

Podczas pierwszego spotkanie warsztatów z analizy technicznej omówiliśmy psychologiczne aspekty tej metody analizowania wykresów, oraz nauczyliśmy się właściwego rysowania trendów, rozpoznawania stanu trendu, a także sprawdzaliśmy jaki sens mają takie układy.

Analiza Techniczna – formacje świecowe

Drugie spotkanie stanowiło o znaczeniu luki oraz formacji świecowych na wykresie. Dowiedzieliśmy się między innymi która formacja świecowa jest najskuteczniejsza i dlaczego nie warto ufać losowo znalezionym formacjom.

 

Analiza Techniczna – formacje klasyczne

W trzeciej części przedstawiamy prawdy i mity o formacji RGR i uczymy jak ją właściwie stosować. Poznajemy także cykliczność i przewidywalność rynku, a pomagają nam w tym typowe układy korekcyjne. Układy Fibonacciego dają nam za to przewagę przy analizowaniu stanu trendu i szans na dalsze odbicie.

Co obejmuje dostęp?

W ramach Pakietu Podstawowa Analiza Techniczna otrzymujesz dostęp do nagrań 3 wymienionych wyżej lekcji bezpośrednio na naszej platformie edukacyjnej.

Po rejestracji i zakupie materiały będą dostępne dla Ciebie bezterminowo we wskazanym przez nas miejscu. Dodatkowo z platformą edukacyjną zintegrowane jest konto w aplikacji dla inwestorów squaber.com. Możesz z niego korzystać, ale nie musisz tego robić (to nic nie kosztuje).

Każdy kto zarejestruje się w na naszej platformie edukacyjnej otrzyma od nas e-booka dotyczącego dwóch promowanych przez nas strategii inwestycyjnych. W e-booku znajdują się również zniżki na zakupy w księgarniach internetowych oraz zniżki na prowizje w domach maklerskich.

Zapraszamy do zakupów:

Masz pytania? Zadzwoń pod +48 604 569 267 lub skontaktuj się na czacie w prawym dolnym rogu ekranu.

Pamiętaj o tym, że na każdy nasz produkt dajemy gwarancję satysfakcji.

Nie inaczej jest w tym wypadku. Jeżeli po szkoleniach uznasz, że nie jesteś zadowolony to wystarczy, że dasz nam o tym znać i zwrócimy Ci pieniądze.

Marcin Tuszkiewicz

Marcin Tuszkiewicz

Inwestor, CEO Squaber.com

Michał Palaczyk

Michał Palaczyk

Inwestor, Analityk Squaber.com

Zobacz inne nasze materiały szkoleniowe

Warsztaty Kontrakty terminowe na GPW w Praktyce

594
  • Specjalna cena dla użytkownika PREMIUM Squabera - dołącz do Premium, aby zyskać dodatkowe 50% zniżki
  • +BONUS #1 Kompedium o kosztach i specyfikacji kontraktow terminowych
  • +BONUS #2 Klucz powtarzalnych formacji na WIG20
  • Bezterminowy dostęp do nagrań z wszystkich spotkań
  • Prezentacje do pobrania
  • Gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy

Squaber

Squaber.com jest marką należącą do Investio sp. z o.o. Aplikacja istnieje na rynku od 2014 roku.

Naszym celem jest wsparcie inwestorów w skutecznym inwestowanie na giełdach świata.

Kontakt

Jeżeli masz do nas jakieś pytania lub sugestie napisz do nas wiadomość w odpowiedzi na dowolnego maila wysłanego do Ciebie z serwisu.

Możesz również skontaktować się telefonicznie lub mailowo korzystając z tej strony.